Topánkové hity Deichmann

Svetlá, vzdušná a rovnako ako v predošlých rokoch tiež športová. Práve taká bude jarná a letná móda roku 2016.


Nedbalo elegantný vzhľad vám dodajú splývavé látky, kvetinové a tropické potlače zasa nadväzujú na jesenné etno a na festivalový look. Overaly a maxi šaty v štýle 70. rokov dobývajú parket. Tón udáva žiarivo biela spolu s jemnými pastelovými odtieňmi, telovou a béžovou farbou. Žiadaná je ale aj žiarivo oranžová, horčicovožltá, ružová alebo koňaková. Hit sezóny predstavuje kráľovská modrá.

V ústrety letu na ľahkých bielych podošvách

Stálicami zostávajú dokonale spracované tenisky a obuv v dandy štýle, vyrobené z ľahkých materiálov, ktoré nás tento rok prekvapia novými farebnými kombináciami. Kvetinové potlače, dierované vzory a plátenné materiály zdôrazňujú ich svieži sezónny charakter. S novými odľahčenými svetlými podošvami pôsobia veľmi žensky. Hrubé briketové podošvy v minimalistickom hladkom a čistobielom prevedení sa perfektne hodia k dole rozšíreným nohaviciam. Sofistikovanejší vzhľad vám zaistia hrubé podošvy s profilmi žraločích zubov, čiernobiele podošvy, podošvy sfarebnými prúžkami alebo podošvy kombinujúce viacero materiálov, napríklad s korkom a konope.


Hrubé podošvy sa v mnohých variáciách tiahnu celou paletou jarnej a letnej obuvi: nájdeme ich ako na sandáloch, šľapkách a šnurovacej obuvi, tak na členkových čižmách a teniskách.


Šnurovanie sa nezastaví pred žiadnym typom obuvi

Úplne nová je téma obuvi so šnurovaním. Šnurovať sa tento rok v lete budú dokonca aj baleríny, rovnako ako lodičky, sandále a čižmy. Podobne ako u klasickej šnurovacej obuvi sa aj na ostatných typoch obuvi objavia dierky na šnúrky. Šnúrky sa potom voľne preťahujú k členkom, prípadne, podobne ako u gladiátorskej obuvi, až ku kolenám.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.