Vyberte si správny typ podprsneky…

Napísal Marks & Spencer 13. apríl 2016

…vyhnete sa tak bolestiam hlavy, chrbta a striám. Výber spodnej bielizne naslepo sa málokedy vypláca, strácate ním čas a peniaze.Veľa Sloveniek nosí nesprávnu veľkosť podprsenky, a to práve pre spomenuté urýchľovanie výberu. Je jasné, že kupovanie bielizne je chúlostivá vec. Treba si nájsť na to čas a netreba sa báť nechať si poradiť od špeciálne školeného personálu. Svoje poprsie si môžete nechať zmerať úplne zadarmo v predajniach Marks & Spencer počas májovej akcie Bra Fitting.

Pri nákupe nad €29,99 navyše získate ZĽAVU €5.

HISTÓRIA PODPRSENIEK SIAHA DO ROKU 1913

Mary Jacobsová vtedy vymenila svoj korzet za dve dohromady zošité látkové vreckovky. Spoločnosť Marks & Spencer začala s výrobou podprseniek o 7 rokov neskôr.


ČO JE DÔLEŽITÉ?

1. Vybrať skutočne správnu veľkosť - tu nestačí, že nejak drží na tele a dobre vyzerá. Treba si uvedomiť, že musí sadnúť dokonale. Odborne vyškolený personál vám s tým pomôže. Premerať veľkosť je dôležité každých 6-12 mesiacov.
Vplyv má veľa faktorov: puberta, tehotenstvo, kojenie, menopauza, zmena váhy, antikoncepcia a rôzne lieky...

2. Kvalitný materiál - na podprsenke netreba šetriť za každú cenu. Treba si uvedomiť, že ju máte na svojom tele celý deň, a preto nie je jedno aké materiály sú použité a ako bola farbená. V Marks & Spencer nemusíte mať v tomto smere žiadne obavy.

3. Rôzne podprsenky na rôzne príležitosti - na šport si vyberte športovú podprsenku, ktorá je na zvýšený výkon navrhnutá a nechoďte cvičiť v tej, ktorú nosíte celý deň v práci.

4. Špeciálne riešenia - niekedy tochce jednoducho podprsenku, ktorá poprsie opticky zväčší prípadne zmenší. Nechajte si poradiť pri výbere.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.