Móda má to čaro, že originalita nikdy z módy nevyjde!

Napísal CCC, SiNSAY 08. apríl 2021

Tie z vás, ktoré nedajú dopustiť na dizajnové a pritom kvalitné a pohodlné tenisky Sprandi preto vedia, že nový pár nikdy nie je zlá investícia. Nová kolekcia značky Sinsay dokazuje, že béžová a biela farba budú hitom tejto jari. Farby však dávajú veľký priestor experimentovaniu.

sinsay_minimal0421

ZÁVAN SVIEŽOSTI KOLEKCIA SINSAY MINIMAL

Základom pri tvorbe jarnej kolekcie Sinsay bola práve farebná paleta. Popri tlmených béžových a sivobielych pastelových farbách tu nájdete odtiene maliny, levandule a citrónu, ktoré dopĺňajú individuálne akcenty v podobe intenzívnej ružovej. Kolekciu tvoria práve jednoduché a efektné farebné kombinácie. Ľahko sa tak hrá s jednou farbou, čiernobielymi kombináciami i kontrastom. 

Oversize bundy, minimalistické topy, voľné šaty v mini a midi dĺžke dopĺňajú športovo ladené mikiny a ďalšie kúsky. Všetko v znamení minimalizmu, ľahkého kombinovania a výborných materiálov. Kolekciu nájdete na www.sinsay.com

Tvoje ihrisko, tvoje pravidlá!

Kombinovanie je hrou, ktorej pravidlá sú len a len v tvojich rukách! O dizajn, kvalitu a pohodlie novej kolekcie jar – leto 2021 v produktovej rade Sprandi sa zas postarali tí, ktorí vedia, ako na to.

Športová obuv dávno nepatrí len pod basketbalové koše, na antuku alebo na vŕzgajúce podlahy telocviční. Športovo ladená obuv sa stala novým „smart casual“. Umne a sexy zladená nie len ustojí, ale dokonca pozdvihne aj elegantne pôsobiaci pracovný outfit a o jej nositeľke prezradí, že je nebojácnou a sebavedomou ženou, ktorá nezaváha pri žiadnej výzve.

V kúskoch z novej kolekcie športovej obuvi Sprandi budete na tepe doby. Farebné kombinácie v duchu farieb roka 2021 podľa Pantone Ultimate GrayIlluminating Yellow vám zaručia ten najštýlovejší look, overené neutrálne farby sú zas istotou neobmedzených kombinácií.

Či sa už v športovej obuvi rozhodnete venovať športu, alebo z nej spravíte čerešničku na torte elegantného outfitu, pomýliť sa nemôžete. Tenisky sú večné, nekonečne obľúbené a vďačné. Pre tie z vás, ktoré sa rozhodli vykročiť do jari štýlovo a v pohodlí má produktová rada Sprandi výber, ktorý vás nenechá na pochybách.

sprandi_ccc21

Na stránke www.ccc.eu/sk si príde na svoje každá z vás, ktorá vie, akú hru chce hrať!

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.