Mickey & Donald v jarných kolekciách Sinsay a Desigual

Napísal Sinsay, Desigual 17. marec 2021

Počas tejto jari sa značka Sinsay vydáva na nostalgickú cestu do sveta ikonických animákov z dielne Disney. V hlavných úlohách sú Mickey Mouse a Káčer Donald ako najlepší priatelia. Ikonická a nadčasová, od 80. rokov po súčasnosť to je nová kolekcia #DesigualandMickey.

#DesigualandMickey 

Pohodlné, ikonické, stvorené do mesta a všestranné kúsky oblečenia, kde je v hlavnej úlohe Mickey Mouse a jeho priatelia.

Cítite nostalgiu?

U Walta Disneyho to všetko začalo myšou. História Desigualu je dosť podobná. Prvý kúsok značky Desigual bol upcyklovaná rifľová bunda. Na chrbáte bol Mickey Mouse. Takto vznikol svet značky Desigual s jedinečným spôsobom pohľadu na módu, patchworkom a vzťahom s legendárnou postavičkou - Mickey Mouseom.
Nová kapsulová kolekcia Play! je práve o hre s ikonickou myšou, odvážnych farbách, strihoch a pohodlných látkach. Je závanom nostalgie no s moderným prístupom.

Mickey & Donald Sinsay

Počas tejto jari sa značka Sinsay vydáva na nostalgickú cestu do sveta ikonických animákov z dielne Disney. V hlavných úlohách sú Mickey Mouse a Káčer Donald ako najlepší priatelia. 

Dizajnéri s nimi pracovali originálnym spôsobom. Vďaka tomu potlače priťahujú pozornosť sviežimi farbami a zaujímavými povrchovými úpravami. Hrdinovia na oblečení vystupujú sólo alebo vo dvojici. Návrhári značky Sinsay sa postarali o to, aby hlavnú úlohu hrala grafika, a zamerali sa na pohodlné každodenné kúsky. Okrem tričiek s dlhým a krátkym rukávom obsahuje kolekcia mikiny a rôzne doplnky. Celé je to v tlmenej šedej škále doplnenej odtieňmi ružovej, fialovej a tmavomodrej. 

Kolekcia je teraz k dispozícii online na www.sinsay.com.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.