Žiarivé neónky

Uprednostňujete štýl šedej myšky, alebo radšej vyčnievate z davu tým, že sa obliekate do žiarivých farieb? Ak dávate prednosť pestrosti, potom určite milujete neónové farby. A čo tak doplniť nimi šatník hneď v úvode roka?

kik_neon120

Príjemne si nimi spestríte tieto pochmúrne januárové dni, a okrem toho ich môžete využiť nielen ako domáce oblečenie, ale aj ako pohodlné oblečenie do práce.

Zima je síce fajn, no sviatky už prešli a mnohí sa už iste nevieme dočkať leta, no nie? Preto, ak chcete do týchto zimných dní vniesť aj trochu pomyselného tepla, žiarivé neónky môžu byť jedným z ideálnych spôsobov ako na to. Žiarivé mikiny si určite zamilujete a určite sa potešíte aj hrejivému pocitu, ktorý vo vás vyvolajú. V kombinácii s pohodlnými teplákmi si vytvoríte dokonalý domáci outfit, v ktorom bude radosť venovať sa, napríklad, domácim prácam.

kik_neon_220

Žiarivé neónky však môžete využiť aj do práce. Stačí, ak mikinu vymeníte za jej konzervatívnejší variant, ktorý šikovne skombinujete so sukňou či nohavicami. V teplákovom pulóvri budete vyzerať poriadne trendy, budete sa cítiť pohodlne a navyše, všetkým dáte najavo, že už sa neviete dočkať slnka a jeho žiarivých, hrejivých lúčov.

Cena: Mikiny, 8,49 EUR, tepláky, 8,49 EUR, teplákové pulóvre, 5,49 EUR.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.