Spodná bielizeň a hrejivé pyžamá

Spodná bielizeň je alfou a omegou každého outfitu. Základom však je, aby sme sa v spodnej bielizni cítili pohodlne. S odchodom leta sa mení nielen náš šatník, ale aj rituály, ktorými si vypĺňame dlhé jesenné večery. 

sleep kik1

Hrejivé pyžamo vhodné na chladné večery

Namiesto krátkej sprchy si radšej vychutnáme relaxačný kúpeľ a namiesto posedávania na letných terasách zas dávame prednosť knihe alebo iným aktivitám, ktorým sa môžeme venovať v pohodlí domova. Pri kľudných aktivitách sa však nezapotíme, práve naopak. Často je nám chladno a neraz chodíme zakrútení v hrejivej deke. Práve preto by sme si mali zaobstarať oblečenie vhodné na dlhé jesenné večery. Jedným z riešení môže byť pyžamo, v ktorom sa budete cítiť príjemne a pohodlne zároveň.

Aj na oblečenie, v ktorom spíme, máme individuálne požiadavky. Niektorým z nás vyhovujú dlhé rukávy a dlhé nohavice, niektorí si však lepšie oddýchneme, keď máme aspoň niektoré časti tela odhalené. V takomto prípade vám budú určite vyhovovať veľké tričká s dlhým rukávom vyrobené z pohodlného, mäkkého materiálu. 

Ak však patríte k skupinke tých, ktorým je stále zima a najradšej by aj do práce chodili v skafandri, potom si svoje pyžamo môžete vyskladať z dlhých pyžamových nohavíc a tričiek s dlhým rukávom. Siahnuť môžete aj po doplnku v podobe flaušových ponožiek, ktoré vám svojím mäkkým povrchom a hrejivým účinkom vyčaria úsmev na tvári.

sleep_kik2

Vyberte si spodnú bielizeň podľa vašich predstáv

Niektorí z nás siahajú výhradne po jej bledých odtieňoch, iným zas vyhovujú aj odvážnejšie a vyzývavejšie farby. Význam by sme preto nemali prikladať len jej farbe, ale aj strihu.  Základom pohodlnosti je nielen materiál, ale aj strih oblečenia, ktoré nosíme. To špeciálne platí o spodnej bielizni, ktorá by mala na naše telo sadnúť ako uliata. Niektorí z ná s obľubujú spodnú bielizeň, ktorá pokrýva menšiu plochu nášho tela, iní zas volia kúsky, ktoré toho zakryjú viac. Dôležité však je, že v KiK-u si teraz príde na svoje každý – z ponuky spodnej bielizne tu nájdete obe varianty, stačí si len vybrať.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.