Jesenné inšpirácie: ROMANTIC STORIES a BOHO AVANTGARDA

Napísal Mohito, Reserved 09. september 2019

Vysoké letné teploty sú už na ústupe a nezadržateľne nastáva jeseň. Značka Mohito otvára jesennú sezónu lookbookom Romantic Stories a Boho i buržoázna elegancia sú motívmi jesennej kolekcie Reserved.

BOHO AVANTGARDA prvý jesenný lookbook Reserved

Tá je oslavou obliekania zo začiatku 20. storočia, doplnená o moderné strihy a športové prvky. Vracia sa retro štýl s nádychom nostalgie. Nenechajte sa zmiasť romantickými akcentmi - kolekcia je veľmi praktická. Práve nositeľnosť a originálnosť robí jesennú kolekciu Reserved jedinečnou.
Objavíte tu neprehliadnuteľné a históriou inšpirované saténové šaty s výraznými rukávmi i bohato zdobené šaty a sukne v boho štýle. Vzory na niektorých z nich pripomenú motívy z 50. rokov, iné zdobia napríklad kvety. Retro akcent podčiarkujú napríklad lesklé kabáty či objemné roláky.
Samotný lookbook bol fotený v retro priestoroch, ktoré náladu celej kolekcie zvýrazňujú. Nová kolekcia je už teraz k dispozícii v kamenných predajniach Reserved a online na reserved.com.

ROMANTIC STORIES lookbook jeseň/zima 19 Mohito

Značka Mohito otvára jesennú sezónu lookbookom Romantic Stories, ktorý je plný moderných a trendy dizajnov. Návrhári sa sústredili na klasiku, ženskosť, eleganciu a nadčasovosť s prvkami romantiky i rocku. Milovníčky módnych trendov i večnej klasiky si prídu v novej kolekcii na svoje.
Potlače sú romantické a kvetinové a z farieb dominujú teplé a prírodné farby. Nájdeme tu veľa béžových a hnedých odtieňov odkazujúcich na retro štýl a romantickú ružovú, ktorú ženy tak veľmi milujú. Z materiálov jesennej kolekcii dominuje džínsovina, umelá koža, šifón a viskóza.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.