Páni nahoďte sa do značiek

Mnohí z nás sa pri výbere oblečenia zameriavajú nielen na vzhľad, ale aj na značku. To platí nielen u dám, ale aj u pánov. Kolekcie oblečenia z dielne športových značiek sú u nich často vyhľadávanými kúskami, v ktorých nielenže dobre vyzerajú, ale zároveň sa v nich cítia pohodlne. 

Páni teraz takéto štýlové kúsky oblečenia nájdu aj v novej kolekcii KiK. Vyskladať si môžu dokonca aj celý outfit, ktorý je na leto ako stvorený.  

Aký štýl má váš partner najradšej? Vyberá si športové kúsky, alebo skôr také, ktoré vie šikovne zladiť aj do formálnejšieho outfitu? Nech už preferuje ktorúkoľvek z týchto volieb, v KiK-u si teraz príde na svoje. Vybrať si môže z viacerých druhov a aj značiek štýlových tričiek, ktorú sú dostupné v príjemných sviežich farbách vhodných na leto. Nie je predsa pravidlom, že muži musia chodiť len v tmavých farbách.

    

A ak má váš partner rád značkové veci, v ktorých by bol najradšej oblečený od hlavy po päty, potom mu jeho prianie veľmi rýchlo splníte. Dostupné sú totiž aj spodné diely oblečenia nehovoriac o tom, že celý outfit môže doplniť ešte aj značkovými ponožkami.

Pánska kolekcia F&F

Ležérne havajské košele budú toto leto kľúčovým kúskom v pánskom šatníku. Letný štýl stelesňujú farby jemných neutrálnych odtieňov, lososovej ružovej či čistej bielej. Spojte tieto zábavné vzory s denimom a klasickými mokasínami do moderného outfitu, v ktorom zabodujete cez deň i večer. Alebo môžete siahnuť po tradičnejších jarných kúskoch, ktoré našli inšpiráciu v uliciach štýlového Milána. V tejto časti kolekcie nájdete semišové bundy v klasickom štýle v gaštanovo hnedej či tmavomodrej farbe. V kombinácii s jemnými neutrálnymi odtieňmi vytvárajú dokonalú paletu pre pásikavé a kárované vzory. Neutrálne tóny tejto kolekcie dopĺňajú pohodovú náladu letnej sezóny. 

Posledná časť pánskej kolekcie sa volá ‘Palm Springs’. Predstavte si tiene a botanické potlače, doplnené sviežimi letnými prúžkami a prírodnými motívmi, ktoré spolu vytvárajú sofistikovanú, no zároveň hravú, pohodovú kolekciu, ako stvorenú na prázdniny či dovolenku. 

ff men0619

Zdroj foto: F&F

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.