Plážové kolekcie

Dovolenková sezóna, počas ktorej všetci nosia predovšetkým plážové oblečenie sa blíži. Reserved, SinSay a F&F prinášajú vo svojchj plážových kolekciách všetky dôležité modely potrebné na vytvorenie super módneho plážového vzhľadu.

SUMMER IS COMMING leto prichádza v kolekcii SiNSAY

Nastal čas plánovania dovoleniek a značka Sinsay je v tomto smere na 100% nápomocná oblečením, plavkami a plážovými doplnkami, ktoré musíte mať.Potlače plameniakov, exotické motívy, kvetinové potlače a žiarivé farby sú u kolekcie základom. Nechýbajú však pruhované a je len na vás, či preferujete dvojdielne alebo celé plavky. K plážovým trendom nepatrí len oblečenie a plavky. Nafukovacie doplnky budú tým správnym zdrojom letnej zábavy. Tak kam za slnkom sa vyberiete?

Kolekcia BEACHWEAR od Reserverd. Ste pripravení na plážovú sezónu?

Dovolenková sezóna, počas ktorej všetci nosia predovšetkým plážové oblečenie sa blíži. Reserved prináša vo svojej Beachwear kolekcii všetky dôležité modely potrebné na vytvorenie super módneho plážového vzhľadu.

Najnovšia kolekcia Reserved obsahuje množstvo plaviek v rôznych štýloch. V tejto sezóne opäť dominujú jednodielne. Avšak tentokrát vo vylepšenej verzii - sú extrémne ženské, sexy a vôbec nie nudné. Niektoré modely majú krásne odhalený chrbát, strih iných zase opticky predlžuje nohy a na niektorých potlač zameriava pozornosť na výstrih. Fanúšičky dvojdielnych plaviek - nebojte sa! Máme množstvo modelov aj pre vás. Aj tu bude z čoho vyberať. Okrem podprseniek s veľkým výstrihom, ktoré sú ideálne na opaľovanie, tu nájdete aj topy nositeľné nielen na pláž, ale aj so šortkami s vysokým pásom či plavky s bižutérnymi ozdobami. Výber spodného dielu je tiež široký – od modelov s vysokým pásom cez bikiny s volánmi až po minimalistické modely so strihmi, ktoré opticky predlžujú nohy.

Kolekcia Beachwear nie je len o plavkách. Obsahuje tiež odvážne doplnky dokonale dopĺňajúce akýkoľvek plážový štýl. V prvom rade - šľapky. Tradičné žabky ustupujú super trendovým modelom so širokým remienkom. Na výber je veľa modelov – v kolekcii nájdete šľapky z exotickej ekologickej kože a aj tie, ktoré sú zdobené (stále módnou) umelou kožušinou. V druhom rade - priestranný vak, ktorý musíte mať, keď sa chystáte na pláž. Do pozornosti sa dostávajú najmä pletené, ideálne zdobené impozantnými strapcami. Po tretie - klobúk. Čím väčší, tým modernejší! A po štvrté - plážové prehozy, šaty a ľahké pončá.

Na dovolenke bude vaše plážové oblečenie multifunkčné a veľmi módne – a okrem toho bude rovnako dobré v plážovom bare ako pri prechádzke po pláži. Kolekcia je k dispozícii v prevádzkach Reserved a na www.reserved.com.

DÁMSKA KOLEKCIA "Beach House" F&F

Kolekcia ‘Beach House’ bola inšpirovaná jedným z najhorúcejších trendov letných prehliadkových mól. Nájdete v nej zemité tóny - terakotový odtieň s nádychom ružovej či odtiene oranžovej spojené s antickými tónmi bielej. Nádherné bavlnené kúsky s bohémskymi kvetinovými motívmi či textúrovanými prúžkami lemované veselými pom-pom guličkami a strapcami dodávajú tomuto looku uvoľnený bohémsky nádych, ktorý je na leto ako stvorený.

Ak žiarivé farby a vzory nie sú presne váš štýl, môžete si dopriať letný šatník, ktorý vás pokojne môže sprevádzať aj na Francúzsku riviéru. Moderný nádych dodajú klasickým letným kúskom napríklad asymetrické strihy sukní, jemné volány či trendová krajka spojená s kvetinovými motívmi a nádychom farieb. 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.