Vytlačiť túto stránku

Nežná dáma, drsný pán

Napísal KiK 10. máj 2019

S príchodom teplých dní môžeme konečne odhodiť hrubé vrstvy oblečenia. Práve teraz je najvhodnejší čas urobiť poriadny prievan v šatníku a znovu siahnuť po veciach, ktoré nás skutočne vystihujú. 

Aby sme však nečerpali len zo starých zásob, ktoré sa počas zimy ukrývali na dne šatníka, mali by sme si zaobstarať aj pár nových, sviežich kúskov, ktoré do našich outfitov vnesú aj kus nového života. Jarné prevetranie šatníka rozhodne nie je len dámskou záležitosťou. Túto aktivitu obľubujú aj mnohí páni, ktorí dávajú na rozhraní jarného a letného obdobia prednosť prevažne športovým, zato však štýlovým kúskom oblečenia. V ňom sa totiž cítia pohodlne, pôsobia ležérne a zároveň štýlovo. Okrem toho v ňom môžu zájsť nielen do mesta, ale aj do posilňovne, kde poctivo pracujú na dosiahnutí poriadne vypracovaného tela.

Na osvieženie šatníka sa však tešia najmä dámy, ktoré pri jarných nákupoch perfektne zrelaxujú. V tomto období by sme mali siahnuť po sviežich, farebných kúskoch oblečenia, ktoré sa perfektne hodia k slnečnému počasiu. Dokonale zapadnú k opäť prebúdzajúcej sa prírode a zároveň nám nedovolia ani len pomyslieť na obávanú jarnú únavu.