DEICHMANN v spolupráci s Kendall a Kylie Jenner!

Obľúbená značka DEICHMANN uviedla na slovenský trh exkluzívnu kolekciu tašiek KENDALL+KYLIE. Kolekcia sa skladá z batohov, ľadviniek, crossbody kabeliek, shopperov a tašiek extrémne pútavých strihov alebo farieb. 

kendallkyllie twitter

Tie majú byť odrazom vkusu a životného štýlu populárnych sestier Jennerových. Exkluzívne modely tašiek KENDALL+KYLIE sú dostupné výhradne na internetovom obchode www.deichmann.sk a ich zalistovanie do ponuky spôsobilo na e-shope obľúbeného predajcu ošiaľ. Prvé modely zmizli z ponuky doslova za pár hodín! 

Tašky KENDALL+KYLIE pre DEICHMANN sa vyznačujú praktickým využitím, svedčí o tom nielen dizajn, ale aj pevné šitie a zistenie obsahov na zipsy. Ďalej miláčikov top trendov poteší práca s holografickým materiálom, ktorý sa jednoducho čistí a udržiava. Príjemným doplnkom je tiež vkusný brand aplikovaný na popruhy, remienka a spomínané zipsové zakončenia. Ceny jednotlivých modelov sa pohybujú od 19,90 Eur do 39,90 Eur, aby si ich mohol dovoliť naozaj každý.

Zámer kolekcie Online Exclusive

Svieža, nápaditá, originálna a tak trochu extravagantná. Taká je kolekcia obuvi a doplnkov Online Exclusive, ktorú v obmedzenom množstve zakúpite iba v internetovom obchode www.deichmann.sk. Objavte modely podľa horúcich módnych trendov alebo štýlové kúsky, ktoré podčiarknu vašu jedinečnosť. Zásoby sa míňajú, tak neváhajte a noste to, čo iní nemajú. 

Zdroj foto: Kendall a Kylie Jenner, twitter

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.