MOHITO Modern Wedding

Počas osláv dôležitých momentov života môžu ženy aj túto sezónu nosiť oblečenie MOHITO z línie Celebration. Tentoraz dizajnéri značky predstavujú štýlové a trendy outfity pod názvom Modern Wedding. 

Úžasné šaty, overal ale aj kostým sú len niektoré z modelov, ktoré nájdete medzi outfitmi vytvorenými v línii Modern Wedding. Veľké množstvo produktov je zárukou, že si niečo výnimočné nájde každá žena. Nájdete tu ohromujúce maxi šaty v krásnom odtieni ružovej alebo s kvetinovým vzorom. Jedným z kúskov sú úpletové šaty na jedno rameno s pásom zvýrazneným opaskom. Ďalšie sú tenké kvetinové šifónové šaty s V výstrihom a opaskom z rovnakej látky. Letné kvetinové potlače sa objavujú aj na šatách s modernými odhalenými ramenami. Obdivovateľky oblečenia zvýrazňujúceho skvelé krivky siahnu po unikátnom outfite: obtiahnutých šatách na krku upevnených do stojačika z materiálu obohateného metalizovanými vláknami.

Aj ženy obľubujúce nohavice môžu siahnuť do kolekcie Modern Wedding. Nájdu tu elegantný overal alebo kostým. Najzaujímavejší je určite ružový overal so 7/8 culote nohavicami, alebo dlhý burgundský s uchytením okolo krku. Vyznávačky total-looku obľubujúce elegantné klasické kostýmy určite siahnu po svetlom pastelovom kostýme. Pre špeciálne príležitosti ho môžu skombinovať s flitrovým topom. Užili by ste si letnú party bez doplnkov? Tentokrát MOHITO stavilo na dlhé náušnice, klobúky a šiltové chrániče. Návrhári stavili na elegantné členkové remienkové sandálky so stabilnými opätkami a formálnymi kabelkami na retiazke.
Kolekcia je dostupná v MOHITO predajniach a online na mohito.com

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.