Módne tipy do fitka

Čakanie na jar je najlepšie vyplniť starostlivosťou o seba. So štýlovou a funkčnou kolekciou GYM HARD končia všetky výhovorky pre aktívne trávenie voľného času.

FITNESS KOLEKCIA GYM HARD SINSAY jar 2019

Minimalistické topy, šortky i športová bielizeň zabezpečia, že v telocvični už nebudete chýbať. Kolekcia sa nesie v duchu odkazov na 90. roky a z farieb najviac vynikajú čierna, šedá a púdrová ružová. Módny akcent kolekcii dodávajú detaily.

TIP: Nové sneakersky nosia aj Cara Delevingnová

PUMA Women prináša sneakersky NOVA, zbrusu nové topánky pre ženy, ktoré sa neboja výziev. Retro štýl deväťdesiatych rokov je stále v kurze, preto PUMA vytvorila túto osobitú siluetu tenisiek pre ženy v bežeckom štýle.

Vrchná časť topánky je ušitá z priedušného materiálu, ktorý prekrývajú kožené prvky v jemných líních, devadesátkový dizajn tvorí robustná členená podrážka.
Novinka bude dostupná v celo čiernej variante s bielou podrážkou PUMA black a v jemnej dievčenskej s ružovými detailmi PUMA White - Pale Pink.

Obe varianty topánky budú dostupné od 14.2. na PUMA.com. Na Slovensku budú k dispozícii u predajcov Footshop, Queens, UrbanStore, A3 Sport, Espace Šport, Top4Sport, Aranburu a Vemzu.

puma 0219

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.