Silvestrovské párty kolekcie

Napísal Reserved, Mohito 26. december 2018

Britský Vogue a Reserved spolupracovali na vytvorení vôbec prvej unikátnej silvestrovskej kolekcie, ktorá je tou najlepšou pre prechod medzi rokmi 2018 a 2019. Ligotavá elegancia - tak by sa dala charakterizovať kolekcia Mohito, ktorá je určená na najväčšiu oslavu v tomto roku, a to Silvester.

“CURATED BY BRITISH VOGUE”

Spojenie talentovaného tímu dizajnérov značky Reserved a stylistov časopisu Vogue, je vôbec prvou spoluprácou tohto druhu pre ikonickú značku Vogue, a to práve s Reserved. Kolekcia sa skladá z 10 kúskov, ktoré módna redakcia Vogue navrhla a doplnená bude o 15 modelov z kolekcie Reserved Párty 2018, ktoré vybrala redakcia britského Vogue.

“Curated by British Vogue” je kapsulová ženská kolekcia Reserved pre ženy, ktorá je silne inšpirovaná 80. rokmi minulého storočia a pôvabom legendárneho nočného klubu Studio 54 v New Yorku. Stvorená je na tanečný parket, elegantnú večeru i párty.

“Veľmi nás teší, že môžeme oznámiť vôbec našu prvú spoluprácu pri vytváraní kolekcie medzi britskou edíciou Vogue a značkou Reserved,” hovorí Vanessa Kingori, vydavateľka britského Vogue. “Toto unikátne spojenie umožňuje byť redakcii Vogue ešte bližšie k čitateľom, a to prostredníctvom skutočnej módy,” dodala.

“Nekupujte nič, kým si nekúpite Vogue” je dlhé roky tá najzásadnejšia módna rada, no tentokrát je jej posolstvo ešte silnejšie. Editoriál s kolekciou “Curated by British Vogue” bude v januárovom vydaní britského Vogue a kapsulová kolekcia vo vybraných predajniach a online na reserved.com od 6.12.18.

SILVESTROVSKÁ KOLEKCIA MOHITO

Dizajnéri tentokrát stavili na návrat k veľmi originálnym a ženským 80. rokom. Silvestrovská kolekcia je kombináciou módnych, lesklých materiálov a strihov, ktoré zvýrazňujú ženskú postavu. Milovníčky flitrov si môžu vybrať z rôznych dĺžok šiat a určite si prídu na svoje. Tie, ktoré preferujú niečo decentnejšie, nájdu v ponuke mierne lesklé šaty. Keď obľubujete pohodlnosť, skúste si obliecť ligotavý overal. Možnosti tým však z ďaleka nekončia... Perfektný silvestrovský vzhľad sa nezaobíde bez doplnkov. Mohito pripravilo dlhé náušnice s kryštálmi, náhrdelníky a opasky v jednom duchu. Kolekciu nájdete v predajniach Mohito a online na mohito.com

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.