Kabáty, bundy a čiapková revolúcia

Napísal Desigual, KiK 14. november 2018

Silnejší vietor už dávno rozohral symfóniu tónov, ktorá nás sprevádza pri každej prechádzke v meste a v prírode. Pomaly ale isto mávame farebnej jeseni a pripravujeme sa na dlhú zimu.

KABÁTY A BUNDY

Teplo počas zimných mesiacov je základ. Nestačí však, aby kabát alebo bunda plnili túto funkciu. Kolekcia kabátov a búnd Desigual pre sezónu jeseň/zima 18 umožňuje vykročiť z davu, ukázať svoje ja prostredníctvom vzorov, materiálov a farieb.
V kolekcii nájdete etno inšpirácie, umelecké vplyvy, hru s materiálmi, no na svoje si prídu i milovníčky jednoduchosti a tlmených vzorov. Chladné mesiace nám umožňujú hrať sa s vrstvami, a tak prinášajú so sebou výzvu kombinovania, kde napríklad výraznejší kabát, doplníte o jednoduchšie ostatné časti odevu a vytvoríte tak prekvapivý a jedinečný výsledok. Je len na vás ako túto hru v novej sezóne rozohrajete. Všetko potrebné už čaká na vás... Nová kolekcia kabátov Desigual už je dostupná v sieti kamenných predajní i online na www.dsgl.sk.

ČIAPKOVÁ REVOLÚCIA

Bundy a kabáty od výmyslu sveta už dávno zaujali svoje čestné miesto na vešiaku, sekundantov im robia šatky, šály, rukavice a v neposlednom rade trendové čapice. A ktorá je vaša obľúbená? Farebná alebo radšej klasická čierna? V tomto smere trendy nehrajú žiadnu rolu, preto sa netreba báť milých brmbolcov, zvieracích vzorov a detailov, ktoré z vás urobia očarujúcu dámu aj v tom najchladnejšom počasí. A nezabudnite, pohodlie na prvom mieste :-)! Ďalšie tipy na nájdete aj na www.kik-textilien.sk 

kik hat 14118

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.