Nestarnúci denim

Napísal Mohito, Desigual, Reserved 08. november 2018

Džínsovina alebo denim má už viac ako 150 rokov. Nové denimové kolekcie sú o dokonalom prispôsobení sa osobnosti, ale aj dodržaní individuálneho štýlu. Celá paleta strihov, farieb, dĺžok je samozrejmosť, a tak orientácia a výber tých správnych na jednom mieste bude hračka.

MOHITO - džínsy, ktoré sadnú

Ženy milujú nakupovanie. Výber správneho strihu nohavíc je niekedy skutočným bojom. Raz sedí dĺžka, inokedy pás a nájsť dokonalú kombináciu je výzva. Mohito má v tejto sezóne riešenie. Prichádza s denimovou kolekciou, kde si každá žena nájde ideálne džínsy pre svoju postavu, a to pri zachovaní maximálneho pocitu pohodlia.

DENIM v novej kolekcii Reserved

Džínsovina alebo denim má už viac ako 150 rokov, no stále je to jeden z najhorúcejších prvkov šatníka, a to aj v kolekcii značky Reserved. V novej sezóne prichádza do hry retro.
Andy Warhol ľutoval, že ich nevymyslel a Yves Saint Laurent povedal: "Sú jednoduché, skromné, ale robia dojem a majú sexepíl, čo znamená všetko, čo od svojich šiat očakávam." Džínsové nohavice sa v 70. rokoch stali kultové. Veľmi žiadané boli aj v 90. rokoch, keď ich nosili svetové hviezdy, a to nielen na obrazovke.
Kampaň k denimovej kolekcii Reserved je nafotená v retro duchu a pripomína časy, keď sláva tohto materiálu šla prudko nahor. Denimový vzhľad, ktorý v tom čase nosili Demi Mooreová, Julia Robertsová a Drew Barrymore, sa teraz vracia do módy a strihy i spracovanie známe z minulosti sa stávajú prítomnosťou. Ani netreba pripomínať, ako je džínsovina príjemná i na celodenné nosenie. V novej kolekcii Reserved nájdete z nej doslova všetko. Okrem nohavíc rôznych strihov, odtieňov modrej i vyšúchania nechýbajú sukne, bundy i skvelé overaly, ktoré sú ako vytiahnuté z minulosti a autooprávarenských dielní. Keď k nim pridáte vysoké opätky, budete prekvapená výsledkom...

TIP: Ikonická bunda zo začiatkov značky Desigual sa vracia
Desigual prichádza s prvým kúskom oblečenia, ktorý značka predávala v roku 1984 a stál za jej celosvetovým úspechom. Značka Desigual sa rozhodla opäť uviesť do života svoju kultovú unisex bundu, ktorá stala za jej úspechom. Najikonickejší kúsok značky je dostupný vo vybraných krajinách a predajniach, medzi ktoré patrí Japonsko, Mexiko, Andorra, Dubaj, Izrael i Česká republika. Opätovné uvedenie tohto ikonického kúsku je súčasťou procesu transformácie firmy Desigual, čo zahŕňa nový koncept predajní, produktov a imidžu značky #anewdesigual.

Príbeh ikonickej bundy Desigual začal v roku 1984, keď jej zakladateľ, Thomas Meyer mal šikovný nápad vytvorenia bundy zo second-hand džínsov, ktoré sa nepredávali tak dobre, ako očakával. Vytvoril z nich teda bundu s mosadznými gombíkmi a koženými aplikáciami na manžetách. Úspech na seba nenechal dlho čakať. Táto bunda pred 34 rokmi stála pri zrode značky, ktorá jej teraz vzdáva hold.

Bunda je navrhnutá ako oversize. Vďaka ručnej práci a individuálnemu procesu tvorby je skutočne každá z búnd originálna, jedinečná a odlišná. Každý kus má svoje unikátne sériové číslo. Bunda je k dispozícii s čiernymi, červenými, striebornými a modrými koženými detailmi vo veľkostiach XS, S, M a L. Je unisex a Mickey Mouse na zadnej strane oslavuje svoje 90. narodeniny, tak sa dá povedať, že je to pocta i tejto ikonickej postavičke. Ručne vyrobená edícia ikonickej bundy vznikala v dielňach spoločnosti Desigual v meste Ciudad Condal. Personalizovaný, remeselný proces výroby znamená skutočne obmedzené množstvo kusov na minimum. Bundu nájdete v Prahe, v predajni na Václavskom námestí (Koruna).

Značka Desigual prechádza počas posledných rokov rozsiahlymi zmenami plnými inovácií a hľadania spôsobov, ako neustále tešiť zákazníkov, ktorí si značkou zamilovali už v minulosti, no zároveň objavovanie ciest do srdca nových.
Uvedenie ikonickej bundy, edície z roku 2018, bolo v znamení spoluprác s americkou modelkou Annou Cleveland. Ďalej pri spustení boli španielska producentka Brisa Fenoy, talianska DJ-ka a influencerka Mia Moretti a nemecká moderátorka a influencerka Aminata Belli.
Kolekcia zahŕňa pri príležitosti narodenín ikonickej postavičky Mickey Mouse aj ďalšie kúsky oblečenia a doplnkov, kde nechýba Mickey.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.