Trendové doplnky

Napísal Deichmann, Desigual 05. november 2018

Skvelými spoločníkmi na zimu sú mäkučké kruhové šály, niekedy s brmbolcom z umelej kožušiny. Pomyselnú čerešničku na torte predstavujú ozdobné perličky, ktoré dodajú šmrnc i inak jednoduchému modelu. 

deichmann doplnky18

Doplnky Deichmann: mnohostranné využitie 

Tento rok nesmú chýbať v sortimente čelenky zo zamatu, plyšu a iných podobne mäkkých materiálov. Sú nielen teplé, ale aj štýlové. Tieto ležérne pokrývky hlavy bývajú často v odtieňoch lesných bobúľ, a vnášajú tak trochu farby do šedivých zimných dní.

Čo sa týka kabeliek, v obľube zostávajú veľké nákupné kabelky, crossbody modely a kabelky cez plece. Novinkou tejto sezóny sú okrúhle kovové rukoväti, s ktorými sa stretávame pri mnohých modeloch. Paleta použitých materiálov siaha od kvalitnej umelej kože cez menčester až po materiály napodobňujúce velúr. Hitom sú kabelky z umelej kožušiny, ktoré sú neprehliadnuteľné.

Kabelky sú hviezdami kolekcie doplnkov značky Desigual pre sezónu jeseň/zima 18. Novinky nesú v sebe etno inšpiráciu a nechýbajú modely s tradičnými mandalami, kvetinami, zvieracími motívmi, a to v podobe potlačí a textúr. Karamelové a medové odtiene prevládajú vo farebnej palete spolu so zelenou, bordovou a čiernou. Metalický dotyk vybraným modelom dodávajú potlače a výšivky. Už samozrejmosťou sú reverzibilné modely kabeliek, ktoré tak ľahko úplne zmenia svoj vzhľad. Za jednu cenu tak získate hneď dve. Dôraz je kladený na prepracovanosť detailov. Kabelkami však kolekcia doplnkov z ďaleka nekončí. Veľmi populárne sú už tradične šatky, ktoré budú viac štvorcové, než obdĺžnikové. Pripravená na novú sezónu?

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.