Jesenné teniskové novinky

Trend tenisiek pretrváva a prehupol sa aj do jesennej sezóny. Tenisky sa kombinujú nielen k športovým outfitom, ale aj k formálnemu či dokonca romantickému oblečeniu. Ich pohodlnosť si získala už mnohé ženy. Ale pozor! 

Nie sú tenisky ako tenisky. Zabudnite na klasiku, stavte na výrazné modely, ktoré upútajú na už prvý pohľad. Vyberajte napríklad tieto:

Alternatíva „kozačiek“

Tieto výrazné čierne tenisky Air Force 1 Special Field sú ideálne pre tie, ktoré sa nechcú rozlúčiť s teniskami ani pri prvých chladnejších dňoch. Sú trendovou alternatívou ku klasickým členkovým čižmičkám. Kombinujú sa ľahko a jednoducho, nielen k džínsom, ale skvele vyniknú aj k romantickým dlhým „boho šatám“ a čiernej koženej bunde do pása. K tomu čiapku typu „kapitánka“, ktorá by na jeseň nemala chýbať v žiadnom šatníku a skvelý outfit na bežný deň je hotový.

Klasika s nádychom luxusu:

Obľúbená silueta tenisiek NIKE AIR MAX DELUXE z roku 1999 sa takmer po dvoch desaťročiach vrátila s novým dizajnom, inšpirovaným zvukovými vlnami a prepleteným reflektívnym materiálom. Keďže model je sám o sebe dosť výrazný, stačí mu už len jednoduché oblečenie. Čo tak svetrové rolákové šaty v sivej farbe? Alebo si trúfnete na odtieň pastelovej zelenej?

Značka: robustnosť:

Tenisky ADIDAS X RAF SIMONS OZWEEGO vznikli ako výsledok spolupráce adidas a  belgického dizajnéra Rafa Simonsa. Teraz na jeseň prichádzajú s dvojtónovou estetikou. Keďže sú robustnejšie, noste ich so skinny nohavicami či džínsami, inak budete vyzerať mohutne a väčšie ako v skutočnosti ste.

Všetky tenisky kúpite na www.footshop.sk.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.