Bordová - jedna z najkrajších farieb jesene a zimy

Táto tmavá, vínová farba patrí do spektra nadchádzajúcej jesene a zimy 2018 a 2019.  Je to elegantná a sofistikovaná farba, ktorú bolo vidieť na prehliadkových mólach, ako aj v nových odtieňoch od červenej  až po fialovú farbu.

Bordová farba na vzhľad pôsobí teplo a veľmi dobre vynikne na niektorých materiáloch, ako zamat, na ľahkom šifóne vyzerá nádherne ale zapôsobí aj na  fleecovom oblečení. Pre tých, ktorí majú ešte pochybnosti, ukážeme niektoré zimné farby, ktoré vám pomôžu dosiahnuť správnu kombináciu.

Zimná  až vianočná kombinácia s radom rafinovaných svetlých odtieňov, krémovej, pudrovej či bielej určite zaujme. Čarovnú kombináciu vykúzlite s tmavšími farbami - tmavomodrá, hnedá, ale aj fialová a lesná zelená, rovnako ako sivá. Jedným slovom, vínová farba dobre funguje v mnohých rôznych farebných kombináciách a predovšetkým prináša vzhľadu veľmi sofistikovaný a chladný dotyk, preto by ju mala vyskúšať každá žena.

Aktuálne módne kolekcie, ktoré prichádzajú so zimnými odevmi, túto farbu zaradili v klasických aj športových modeloch. Fleecové bundičky - mikiny s kapucňou sú veľakrát ozdobené výšivkami, aplikáciami a logami v čiernej farbe, rovnako majú čierne šnúrky. 

Na výber sú rôzne strihy šiat a blúzok v bordó, ale aj svetre či  bordové flitrové modely. Nájdete medzi nimi niekoľko návrhov s rôznorodými vzormi, napríklad značky Victoria - Victoria Beckham, Prada, Zara a iné. Na spoločenskú akciu vyskúšajte plisovanú blúzku, do zamestnania formálny  nohavicový kostým, veď nemusíte byť stále len v šedom, tmavomodrom či čiernom. Ak neholdujete príliš tejto farbe , alebo nemáme zo začiatku odvahu, zadovážte si aspoň šatku, opasok, kabelku či topánky.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.