Dámska obuv leta 2018

Práve farebné prevedenie a cena rozhoduje o tom, akú obuv si v predajniach obuvi vyberieme. Najviac by sme sa však mali zameriavať najmä na kvalitu materiálu, z ktorého sa obuv vyrába. Aká letná obuv by nemala chýbať ani vo vašom botníku?

topankovo0718

Dámske mokasíny – klasika, ktorá musí byť

Letná, ale zároveň pevná obuv vhodná aj na dlhšie prechádzky. Hodí sa vám nielen k plisovaným sukniam, áčkovým sukniam, ale i k džínsovým kraťasom. K elegantnému oblečeniu vám odporúčame kupovať jednofarebné dámske mokasíny s mašličkou. Sú trendy a budú trendy aj nasledujúce leto. Poskytnú vám pohodlie aj na celý deň a nebudú vám robiť otlaky. Dámske mokasíny – klasika, ktorú musíte mať aj vy.

Šľapky – obuv vhodná nielen na pláž

Ak vám z horúčav napúchajú nohy a túžite mať nohy „na vzduchu“, niet lepšej obuvi ako dámske šľapky. Šľapky, dreváky, ale aj klasické žabky patria k nevyhnutnej výbave aj vášho leta. Kúpte si kvalitné šľapky, ktoré vás nebudú omíňať a zároveň vám umožnia chodiť aj po kamenistých terénoch. Ideálne sú dreváky, ale pekné sú aj gumené šľapky. Šľapky sú skvelá obuv nielen na pláž. Pribaľte si jedny dreváky a jedny gumené šľapky so sebou aj na dovolenku a uvidíte, že práve šľapky budú vašim najvernejším spoločníkom.

Kapacita botníka

Ak váš botník kapacitne nevyhovuje, kúpte si väčšie botníky, ale pozor, musia vám rozmerovo pasovať do vašej predsiene. Ak máte priestor v špajze, dajte si jeden botník aj tam. Ušetríte tak miesto v už aj tak malej predsieni. Čo by mal váš botník obsahovať? Jednoznačne pohodlné gumené šľapky, dreváky a pohodlné dámske mokasíny. Samozrejmosťou sú aj dámske sandále – ideálne s hrubou podrážkou. Zažiarte v dámskej obuvi leta 2018 aj vy a investujte do kvalitnej letnej obuvi vyrobenej z najkvalitnejších materiálov. Buďte za hviezdu a obuv kombinujte s oblečením z letného šatníka.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.