Lúka plná kvetov

Napísal Deichmann, Desigual 21. apríl 2018

Jar priam volá po žiarivých farbách a hravých detailoch. Claude Monet maľoval krásu záhrad v Normandii, ktoré sú práve počas jari najkrajšie. Všetko kvitne a krása kvetov dosahuje svoje maximum.

Kvetinový pozdrav z Normandie

Najlepší spôsob privítania slnkom zaliatej jari s umeleckým odtlačkom ponúka FREYWILLE. Toto jedinečné zachytenie momentu krásy kvetín je vyjadrením úcty tomuto velikánovi. Šperky, ktoré inšpiroval Claude Monet, vás budú tešiť nejednu sezónu, a to vďaka svojej nadčasovosti, farbám, luxusným materiálom i žiarivým kvetom.

Jar so sebou prináša paletu príjemných farieb. Okrem iného aj kvetiny, ktoré si môžeme dopriať v 3D! Divé maky, čakanky, biele ruže, gigantické astry alebo romantické pivonky, tieto a mnohé ďalšie nádherné kvetinové ilúzie hľadaj vďaka šikovným návrhárom, stovkám flitrov a korálikov vo svojich obľúbených obchodoch.

Kde sme našli naše tipy?

Biele tričko s kvetinami na ramene – River Island. Sukňa posiata kvetinami z flitrov a korálikov – River Island. Listová kabelka – Accessorize. Fuksiové sandáliky s kvetinami – Deichmann. Kvetinové náušnice – River Island. Minimalistické náramky – Links of London.


Desigual Bohemian Flowers

Bez kvetov by to nebola jar. Bez rozkvitnutých kvetov už vôbec. Jeden z trendov novej sezóny značky Desigual má názov Bohemian Flowers a prichádza s hrou výraznejších i menej výrazných kvetov a ich kombinácií na rôznych kúskoch oblečenia a doplnkoch. Nechajte kvitnúť svoj outfit spolu s ročným obdobím.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.