Romantické bombery a HYSTERIA v ponožkách

Bundy bomber sú nadčasovou klasikou so storočnou históriou. Už v prvej svetovej vojne chránili tzv. Flight Jackets vojenských pilotov v kokpitoch, to bol variant z ovčej kožušiny. 

Nylonový bomber v podobe, ako ho poznáme dnes, sa po prvý krát objavil v roku 1950 a preslávila ho americká armáda. Tento typ sa označoval MA-1 a najrozšírenejšie boli v olivovo zelenom, tmavo modrom a čiernom variante s výraznou oranžovou podšívkou. V osemdesiatych rokoch prestal armáde vyhovovať a prostredníctvom rôznych subkultúr od skinheads a hip hop sa bombery dostali až do najvyššej módy. V posledných rokoch ich nájdete v kolekciách Dior, Alexander Wang alebo Gucci. A teraz prišiel trend romantických bomberov napríklad v pastelových farbách či s kvetinovou potlačou a výšivkami. Na BigBrands.sk nájdete bombery rôznych typov, farieb i značiek a za skvelé ceny. Tento romantický pohodlný štýl milujú i celebrity. Tak ho vyskúšajte i Vy!

On-line shop BigBrands.sk sa špecializuje na flashsalové kampane zamerané na módu, kozmetiku a bytový design. Nájdete tu veľké a obľúbené módne značky, ale aj menej známe či u nás neznáme brandy a unikátne kolekcie, ktoré sa v Slovenskej republike inak nepredávajú. Každý deň sa predstaví 7-10 nových značiek v časovo obmedzených kampaniach. Štýlové kúsky oblečenia, kvalitné kožené kabelky a topánky, luxusné šperky, ale aj doplnky do bytu naviac získate so zľavou až 80 %.  BigBrands.sk, facebook.com/BigBrands.cz, instagram.com/BigBrands.cz

Kolekcie Hysteria jar / leto 2018

Hysteria je prvou značkou, ktorá sa zameriava výlučne na dámske ponožky so silnou, moderné estetikou. Jej cieľom je vdýchnuť nový život do doposiaľ toľko zanedbávaného módneho doplnku, a to úplne novým, neobvyklým spôsobom. Vytvoriť dizajnovo dychberúce kúsky, ktoré radikálne rozšíri a pozdvihnú váš rutinné vzhľad. Hysteria chce úplne zmeniť spôsob, akým ženy na ponožky nahliada, a inšpirovať ich k skladaniu svojich out tov "od ponožiek hore".

Túžobne očakávané kolekcie Hysteria jar / leto 2018 sa vznáša na vlnách prázdninových dní, inšpirované vaná vintage architektúrou polovice storočia kdesi v Stredomorí. Evokuje pokoj skrytých pobrežných zákutí a výprav k moru, kombinuje retro s moderným prístup, z čoho vzniká fascinujúca zbierka nadčasovej elegancie.


Farebná škála ponožiek Hysteria ožíva vášnivú ružovú, svetlúčko zelenú, tehlovo červenú, nebesky modrú a zlatisto žltou. Nápadité vzory inšpirované prírodnými motívmi sú kombinované s výraznými prúžkami. Ponorte sa do tejto unikátnej kolekcie, objavujte hŕbu skrytých detailov a čaro osobného štýlu, ktorý prodchne vašej každodennosť.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.