Extravagancia na doplnkoch

Napísal Deichmann, Humanic 06. marec 2018

Zvieracie motívy, medzi ktorými hrá prím leopardí vzor bude aj túto sezónu aktuálny. K tomuto trendu sa sa pridávajú metalické odlesky na topánkach a kabelkách. Nechajte sa inšpirovať našim výberom...

LET‘S GO WILD!
Leopardí vzor na topánkach a taškách – tento skvelý trend sa k nám neprikradne pomaly na mäkkých labkách, ale okamžite vynikne ako hit sezóny.
Divoko a so zvieracou eleganciou – tak vyzerajú nazúvačky, šľapky, mestské tašky aj clutch kabelky, ktoré sú počas tejto módnej jari vašou najdivokejšou stránkou!

EXTRAVAGANTNÝM ligotom kovu sme sa stretávali už v minulých sezónach a nebude tomu inak ani tento rok v kolekciách Deichmann. Podľahnete tomuto TRENDU znova?

Sieťované pančuchy stále hitom číslo 1!

Inšpirujte sa najnovšou jarnou kolekciou dámskych pančúch, ktorú si pre vás pripravil BEPON. Nájdete v nej pančušky so vzormi v podobe hravých dievčenských bodiek, odvážnych pásikov či kosoštvorcov alebo nežných kvetov – typických pre toto ročné obdobie. Predovšetkým sa však kolekcia nesie v duchu rafinovaných sieťovaných pančúch, ozvláštnených práve spomínanými vzormi, ktoré sú stále aktuálnym trendom zo sveta módy. V správne zvolenej kombinácii jednotlivých kúskov oblečenia sa ich nemusia „báť“ dámy v akomkoľvek veku.

Tip pre vás: V klasickej bielej košeli či must have čiernom roláku so sukňou zvonového alebo puzdrového strihu, v kombinácii s pánskymi mokasínami a týmito krásne ženskými sieťovanými pančuchami, budete vyzerať a pôsobiť zaujímavo, trendy a stále žensky. Pre tie odvážnejšie odporúčame zvoliť intenzívne farebnú sukňu, napr. sviežo oranžovú, ktorá pritiahne pozornosť na vaše nohy a krásne sieťované pančušky. Tri krát hurá fantázii a slnečným dňom, nevieme sa dočkať! Viac informácií o produktoch a cenách nájdete na www.bepon.sk

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.