Štýlová módna jar 2018

Cit pre módu má každá žena. Niektoré treba mierne postrčiť, niektoré treba postrčiť veľmi a pre niektoré, je úplne prirodzené, že sa zaujímajú o módu. Všetky ženy, sa ale zhodnú na tom, že chcú byť krásne a príťažlivé.

Najnovšie módne trendy, určujú známe a úspešné módne domy. Módne trendy možno vidieť na módnych prehliadkach a prostredníctvom najnovších kolekcií.

FARBY JARI

Každú sezónu Predstaví spoločnosť Pantone nové škály farieb, ktoré využijú módni návrhári, na Fashion week v New Yorku. Pre túto jar, je to škála 12 farieb, ktoré majú podporovať pocit uvoľnenia a zábavy.

Hlavné farby, pre túto jar sú odtiene:

• Fialovej
• Zelenej
• Modrej
• Žltej
• Béžovej
• Rôzne kombinácie bielej

PRUHY

Prúžky na oblečení, snáď nikdy nezostarnú. Či už sú to prúžky vodorovné, zvislé, alebo šikmé, môžeme si ich ponechať v šatníku aj naďalej.
Pruhy budú štýlové na sukniach, blúzkach, šatách, ale aj na kostýmoch, či topánkach.

KVETY

Túto sezónu, sú kvety veľmi výrazné na rôznych kusoch oblečenia, aj keď v minulých jarných kolekciách, to tak nebolo. Niet sa ale čomu čudovať, kvety k jari jednoducho patria.
Najmä to budú orientálne kvety, ktoré budú ružovej, alebo žltej farby, na čiernom podklade.

KOMBINÉZY

Kombinéza je kúsok oblečenia v našom šatníku, ktorý bude trendy aj naďalej. Stačí len dodržiavať správne farby a v kombinéze budete šik. Treba ale dávať pozor na vzory a strih, nakoľko tento kúsok oblečenia, nesvedčí každej postave.

MINIMALIZMUS

Aj naďalej platí, že menej je niekedy viac. Jednoduché farby, jednoduché strihy, aj jednoduché vzory. Príliš prečačkané oblečenie majú niektoré výstrednejšie ženy rady, ale netreba zabúdať na to, že takéto oblečenie musí byť zvolené s citom a na vhodnú príležitosť.

SECOND HAND

Second handy sa dajú nájsť už na každom kroku, aj v menších mestách. Ak práve nemáte plnú peňaženku, alebo ste len zatúžili poobzerať sa, tak second hand, môže byť to pravé miesto. V niektorých takýchto obchodoch, môžete nájsť dokonca aj značkové oblečenie, z zlomok skutočnej ceny.
Nech už si zvolíte akékoľvek oblečenie, či už bude podľa najnovších trendov, alebo nie, treba dbať na to, aby ste sa v ňom cítili príjemne a žensky.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.