Vo farbe lásky

Napísal FREYWILLE, Calvin Klein 08. február 2018

Čokoláda bude zjedená, kvety zvednú, ale šperky vydržia. Červená je farbou vášne a emócií. To ju priam predurčuje k tomu, že jej odtiene šíria posolstvo lásky.

V kombinácii so zlatom, umeleckým spracovaním a poctivou ručnou prácou povedia obdarovanej doslova všetko. Rovnakého názoru je aj talianska herečka Monica Belluci, ktorá povedala "Milujem šperky – zlato a diamanty. Som predsa žena.”

Šperky FREYWILLE sú vyrábané unikátnou technológiou smaltovania, ktorá sa stará o to, že farby sú a vydržia živé. Rovnako ako láska, ktorú chceme si udržať navždy. Stále uvažujete, že čím obdarovať na Valentína? Náramky, náušnice, prstene alebo hodinky, budú tým najkrajším vyznaním lásky.

KTO JE VO VAŠOM SRDCI?

Srdce je symbolom lásky na celom svete. 14 februára, keď oslavujeme deň sv. Valentína, je aj preto prívesok v tvare srdca ideálnym darčekom, ktorý navyše nikdy nevyjde z módy.
FREYWILLE ponúka prívesky so vzormi, ktoré sú inšpirované umelcami ako Klimt, Mucha, Monet a ďalšími. Punc luxusu dodáva 24-karátové žlté zlato, prípadne luxusná kombinácia ródia a paládia. Prívesky si môžete ľubovoľne kombinovať s retiazkami a vytvoriť tak dokonalú kombináciu.

V JEDNODUCHOSTI JE KRÁSA

Náramky z kolekcie Monochrome prinášajú vysokokvalitný minimalizmus a čisté línie. K dispozícii sú v pestrej palete farieb, a tak ľahké vybrať si svoju obľúbenú, ktorá je zasadená do obruče pozlátenej 24-karátovým zlatom so zlatým logom FREYWILLE Sphinx. To stelesňuje mýtického tvora, čo kombinuje silu a eleganciu leva, slobodu orla i intelektuálne schopnosti ľudstva.
Minimalizmus nikdy nevyjde z módy, a preto sú tieto náramky tou správnou a skutočne luxusnou nadčasovou voľbou. Farby je navyše radosť kombinovať a vytvoriť si tak jedinečnú sériu. Kúpite priamo v butiku FREYWILLE alebo online na freywille.com.

POETICKÝ. ČISTÝ.

Calvin Klein Charming. Láska v každom zmysle je zaznamenaná v jemnej a pôvabnej kolekcii šperkov v tvare srdca. Táto rafinovaná kolekcia zahrňuje náhrdelník, prsteň, náušnice a náramok, ktoré sú vyrobené z leštenej nerezovej ocele, prípadne s ružovým pozlátením pre romantický vzhľad.

Citát: Šperky Salina & Natalyss

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.