Vo fialových tónoch...

S príchodom nového roka mnohí z nás – milovníkov módy čakali na nové trendy, vzory, farby, či strihy, ktorými by sme vyzdobili nielen svoj šatník, ale i domácnosť. Kým farbou roka 2017 bola zelená a jej sýte odtiene, tento rok určili odborníci na módu farbou roka trošku netradičnejšiu farbu. 

Ultraviolet!

Sýta fialová, známa aj ako ultraviolet, je veľmi obľúbená u umelcov a pripisujú sa jej mystické vlastnosti. Je symbolom originality a vynaliezavosti, ale i vizionárskeho myslenia. Ak aj vy patríte k tým, ktorí hľadia do budúcna a cítia sa jedinečnými, určite siahnite po ultra fialovej farbe a urobte originálnym aj váš šatník, či šatník svojich detí. Pre odvážnejšie povahy sú v najnovšej kolekcii KiK pripravené aj bytové doplnky vo výraznej fialovej farbe a v odtieňoch, ktoré sú s ňou ľahko kombinovateľné. 

Ďalšie tipy na nájdete aj na www.kik-textilien.sk  

TIP: Jeden náramok nestačí!

Náramky sú základným kameňom medzi doplnkami, ktoré doladia náš každodenný look do dokonalosti, a to bez ohľadu na to, kam sa chystáme. Voľný čas, večierok, pracovné stretnutie alebo káva s kamarátkou - každá zo situácií je príležitosťou pre zapojenie svojej kreativity. Hitom sezóny je kombinovanie a nosenie viacerých náramkov naraz, čo vytvára nespočetné množstvo výrazných i menej výrazných kombinácií. Je len na vás, čo preferujete. Skúste kombinovať hrubé, výrazné kúsky s užšími a výsledok bude príjemným prekvapením. Skončiť pritom nemusíte len pri dvoch náramkoch naraz... FREYWILLE vo svojich unikátnych kolekciách prináša náramky z luxusných materiálov s dokonalým spracovaním. Sú ako stvorené na kombinovanie.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.