10-dňová výzva! Schudnite do plesových šiat

Aj vy ste po sviatkoch zistili, že sa vám scvrkli obľúbené džínsy a gombík na blúzke sa zmenil na zbraň hromadného ničenia? Čo už, keď sa tým dobrotám počas sviatkov nedalo jednoducho odolať. 

Problém je len v tom, že plesová sezóna už klope na dvere a každý kilogram navyše môže nepekne vykúkať z vašej nádhernej róby. Pustite sa do zhadzovania kilogramov a zbehnite do posilňovne s kamarátkou alebo si zacvičte doma podľa najnovších odporúčaní fitnes trénerov. Pekné a hlavne príjemné a funkčné oblečenie vás zároveň navnadí na fyzickú aktivitu, ktorú si možno zamilujete aj na dlhšie, než na 10 záchranných dní. Veď aj v športovom treba pekne vyzerať. Ďalšie tipy na nájdete aj na www.kik-textilien.sk 

    

Tip: Na ples s Humanic

Dámska volenka sa nesie v žiare a lesku. S plesovou kolekciou HUMANIC je jagavý vzhľad jednoducho zaručený. Okrem zlata, striebra a bronzu dominuje trendová červená. Vsadili sme na trblietavé lodičky s mašľou, tón v tóne a clutch kabelku. 

COLOR CODE: GLITTER
Pre očarujúce momenty je túto zimu pre dámy pripravený jeden rad glomour topánok s vysokými podpätkami: zamatové topánky, lesklé lodičky, dvojfarebné mules topánky, ako aj našuchovačky s mašľami. Dominujú červená a zlatá samostatne, ale aj v tejto mimoriadne sviatočnej kombinácii.
Eyes on Style
Signálna červená priťahuje hlavne večer a rovnako upúta všetky pohľady na plese. Postavu zvýrazňujúce overaly, sexi výrezy a asymetrické šaty udávajú tón vo sviatočnej móde!

Fashion Insider

„Červená a zlatá sú najdôležitejším spoločníkom na Vianoce, Silvestra a trblietavú plesovú noc.“

SPARKLING STRETCH

Návrat do budúcnosti! Alebo presnejšie povedané: „Naspäť do pestrých 80-tych rokov,“ to je mo o pri tomto trende: glamour lodičky a ponožkové topánky so sexi podpätkami a so štýlovými detailmi sa postarajú o váš výrazný out t.
Novým prínosom sú: žiarivý stretch, trblietavé látky, lesklá koža so zrkadlovým alebo metalickým efektom, ktoré jednoznačne udávajú tón.

Eyes on Style

Či už večer ku kokteilovým šatám alebo cez deň k džínsom a k čiernemu biznis saku: tento trend funguje 24/7 a dá sa skvelo dopĺňať s detailmi, ako sú sieťované pančuchy a mini kabelky s dlhými retiazkami. Trblietavý štýl už len podčiarknete lesklými náušnicami.
OMG! 

Fashion Insider
„Lodičky zažívajú návrat 80-tych rokov s leskom a so zrkadlovou optikou.“

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.