Sviatočné kolekcie

Vracia sa jedinečná a limitovaná kolekcia GOLD LABEL - MOHITO. V tomto období, keď sa to doslova hemží večierkami, Mohito prichádza s trblietavým riešením sviatočného outfitu pre deň či noc a s vianočnou špeciálnou kolekciou pre matky a dcéry - Little Princess.

LITTLE PRINCESS

Sviatočná edícia je plná lesklých materiálov a flitrov. V kolekcii upútajú zdobené svetre a vzdušné šaty. Z farieb dominujú zlatá, červená i ružová. Spoločne tak navodzujú správnu sviatočnú atmosféru a sú ako stvorené pre vianočné chvíle v kruhu najbližších. Na svoje si prídu milovníčky klasickej elegancie i neformálneho štýlu.
Kolekcia je dostupná vo vybraných predajniach MOHITO a online na mohito.com. Oblečenie pre dievčatá je vo veľkostiach 104-152, ženské veľkosti sú dostupné v štandardných rozmeroch.

GOLD LABEL

Tvoria ju elegantné outfity pre každý deň alebo večer v meste s priateľmi. Vyslovene ženská kolekcia sústreďuje svoju pozornosť na detaily, a to napríklad svetlé vyšívané kvetinové motívy a perly na rukávoch. Oblečenie dopĺňajú pôsobivé doplnky - opasky zdobené perlami, šperky i velúrové kabelky. Dominantné farby tejto kolekcie sú: čierna, púdrová ružová a slivková. Kolekcia Gold Label je už teraz k dispozícii vo vybraných predajniach Mohito alebo online na www.mohito.com.

DAY AND NIGHT

Do hry vstupujú žiarivé a jemné látky (mäkký velúr a jemný tyl) a samozrejme zdobenie flitrami, ktoré je neprehliadnuteľné najmä na šatách, denimových nohaviciach a blúzkach, kde nesmie chýbať.
Fantázii pri kombinovaní sa medze nekladú, a tak napríklad latexová bunda perfektne vynikne pri elegantnej tylovej sukni a jednoduchom svetri. Velúrové saká v čiernej a vínovej farbe budú hitom týchto dní.
Kolekcia prináša i klasické elegantné šaty, ktoré cez deň poslúžia na obchodné stretnutia v práci a neskôr sa vďaka trblietavým doplnkom premenia na skvelý večerný outfit.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.