Zimné doplnky a pleteniny

Napísal Desigual, House, SiNSAY 20. november 2017

Čaká nás obdobie, ktoré bude plné naozaj studených dní. To však nemusí znamenať nepohodu a chlad. Hrubými bundami a zimnými topánkami to však nekončí. Práve naopak - začína.Bez teplých doplnkov by nebol outfit skutočne zimným outfitom. Popri trendoch je rovnako dôležitá ešte jedna vec, a to pohodlie.

ZIMA V TEPLE Desigual jeseň/zima 17

Zima vás neprekvapí v novej kolekcii Desigual. Tá prináša pestrú paletu teplých pletených kúskov, ktoré dopĺňajú veľmi teplé bundy a kabáty. Tie reflektujú trendy, nezabúdajú na jedinečnosť, ktorá je pre značku typická a môžu sa pochváliť veľkým podielom ručnej práce. V kolekcii dominujú kvetinové, geometrické i športom inšpirované motívy.

BABY IT’S COLD OUTSIDE HOUSE jeseň/zima 17

Čaká nás obdobie, ktoré bude plné naozaj studených dní. To však nemusí znamenať nepohodu a chlad. Hrubými bundami a zimnými topánkami to však nekončí. Práve naopak - začína. Značka House sa počas týchto chladných mesiacov sústreďuje na doplnky, vďaka ktorým sme v teple. Hrubé čiapky, šály a rukavice sú navrhnuté s ohľadom na to, že nie sú len nevyhnutnosťou do zimy. Rovnako podstatný je štýl. V kolekcii získavajú dôležitosť klobúky. Šály sú veľmi mäkké, veľké a skutočne oversize, a tak sa doplnok mení na dominantný kúsok. Do hry sa dostávajú najmódnejšie farby jesene a zimy - odtiene burgundského vína, čierna, čistá biela a sivá. Čiapky zaujmú výraznými nápismi i výšivkami kvetov. Najnovšia kampaň značky House je preto postavená na doplnkoch. Všetky sa dajú kúpiť už teraz, a to v kamenných obchodoch i online.

DOPLNKY SiNSAY zima 17

Bez teplých doplnkov by nebol outfit skutočne zimným outfitom. Popri trendoch je rovnako dôležitá ešte jedna vec, a to pohodlie. Nie je nad to byť i napriek chladnému počasiu v teple. Hrubé pletené čiapky, šály, rukavice i obuv, ktorá je stvorená do zimy sa postarajú o to, že vás zima určite nezaskočí. V tejto sezóne sa oplatí staviť na jemné púdrové odtiene. Ružová i sivá dominujú.

Nenechajte sa zaskočiť a vyzbrojte sa doplnkami v predajniach SiNSAY alebo na www.sin-say.com.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.