Nežne dámska obuv

Napísal Humanic, 26. október 2017

Tohtoročná jeseň bude bohatá na drahé kamene, ktoré sa postarajú o jagavý vzhľad. Jesennou novinkou sú tzv. KITTEN HEELS, flitrové dekorácie sa budú nosiť počas bežného dňa a nezaostávajú ani zvieracie motívy s kameňmi. 

OD RÁNA AŽ DO VEČERA S TRBLIETAVÝMI FLITRAMI...
Flitrové dekorácie už nepatria len na slávnostné večerné podujatia. Už aj počas bežného dňa nás sprevádzajú bohato zdobené šnurovacie topánky, lodičky či veľké shopper tašky, ktoré sú žiarivým kontrastom k džínsom a biznis out tom.

KITTEN HEELS
Tento nový typ topánok patrí medzi trendových priekopníkov chladnej sezóny tohto roka. Vyznačuje sa extravagantným zvrškom z lakovanej kože v rôznych farbách: krémová, tmavošedá a čierna.

SHINE LIKE A STAR!
Či už na teniskách, členkových topánkach, Slip-on alebo šnurovacích topánkach: žiarivý štras, farebné perly alebo matné čierne nity nájdete všade. Tohtoročná jeseň bude bohatá na drahé kamene, ktoré sa postarajú o jagavý vzhľad.

PREJDI SA PO DIVOČINE!
Tento trend je jednoducho „zverinec“: lodičky, baleríny a tenisky s módnym leopardím vzorom dobíjajú našu veľkú mestskú džungľu a prebúdzajú v nás inštinkt lovca.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.