Móda pre mladých

Pre všetky milovníčky kúziel a Harryho Pottera prináša značka SiNSAY špeciálnu kolekciu ČARODEJNÍCKU KOLEKCIU jeseň/zima 17. TREND: Alternative attitude HOUSE jeseň/zima 17 plné romantiky. Denimová kolekcia Desigual sa rozširuje o ďalšie vzory, ktoré sa vzájomne sofistikovane striedajú.

Harry Potter v Sinsay
Tričká a mikiny inšpirované knižkami plnými príbehov o ňom - to je povinná výbava pre všetky dievčatá, ktoré obľubujú tieto kultové príbehy. Kolekciu nájdete v predajniach SiNSAY i online na www.sin-say.com.

PESTRÁ MÓDNA JESEŇ
Do školy, do mesta i na kávu s dobrou kamarátkou... Nová kolekcia značky House rieši všetky situácie, a to s ohľadom na podčiarknutie jedinečnosti a osobnosti každej mladej ženy. Je jedno, že či preferujete viac športový štýl, eleganciu alebo radi nasadnete na vlnu módnych trendov.
Jeseň a zima je o vrstvách a s nimi sa dá doslova hrať. Kúsok po kúsku si ta môžete vyskladať módny odraz samej seba, ktorý môže byť ľahko každý deň iný. Nechajte za seba hovoriť svoje oblečenie.
Novú kolekciu značky House kúpite v predajniach po celom Slovensku alebo online na www.housebrand.com.

TREND: Alternative attitude HOUSE
Keď sa do jesenného outfitu pridá nádych romantiky - vzniknú skutočne dievčenské a pútavé outfity. Výšivky a potlače červených ruží sa tu stretávajú s čipkou a spolu so zemitou paletou farieb tvoria úžasný výsledok. Jednotlivé kúsky dostanete už teraz v predajniach House alebo ich kúpite pohodlne - online.

TREND: CRAFTED COSY HOUSE jeseň 2017
Babie leto v House je aj v znamení trendu Crafted Cosy. Poctivé remeselné spracovanie a výšivky, čo neostanú bez povšimnutia. Jeseň tak spestrujú kvety i vtáci. Všetko v tlmených odtieňoch jesene.

TREND: INDIGO DENIM Desigual jeseň/zima 17
Denimová kolekcia Desigual sa rozširuje o ďalšie vzory, ktoré sa vzájomne sofistikovane striedajú. Mix látok, vzorov a farieb dopĺňajú rôzne výšivky. Vojenské motívy zjemňujú kvety a klasické denimové bundy pútajú už na prvý pohľad pletenými rukávmi.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.