Odevné dizajnové novinky

Napísal Bepon, Reserved, HOUSE 12. október 2017

Re.Design - to je najnovšia jesenná kolekcia značky Reserved. Je to odvážna zmes východoeurópskeho štýlu doplnená o britský vplyv v podobe punkových odkazov. Bepon prináša  jedinečný dizajn ponožiek je výsledkom práce kreatívnych ľudí. Hitom kolekcie HOUSE je kompletný denimový vzhľad.

Kampaň #bepon♥ štartuje spoluprácou s ôsmymi slovenskými dizajnérmi. Kolekcia ôsmych párov ponožiek je ďalším odvážnym krokom značky Bepon s cieľom podpory originálnej tvorby Slovákov. Každý pár ponožiek ponúkne jedinečnú kreatívu a zároveň predstaví príbeh svojho autora. Zákazník si tak z predajne okrem praktického módneho doplnku odnesie originálny odkaz autora s vlastnou výpovednou hodnotou.

Autori venovali pozornosť rôznym tematikám a návrhy sú naozaj rôznorodé. Od abstrakcie, cez symboliku, až po hlbšie myšlienky ukryté v simplicitnom, no vkusnom dizajne. „Obyčajné“ ponožky sa stávaju umeleckými dielami, v ktorých si každý môže nájsť vlastné posolstvo.

Dizajnérka Alena Sabuchová opisuje svoj výtvor slovnými hračkami: „Ofélia má rada naozajstné veci. Občas vyzerá, že je ĽAVÁ, lebo PRAVÁ je len jedna. No Ofélia pozná naozajstné príbehy a vie, že na pravé sa oplatí čakať. Ponožky boli navrhnuté pre všetkých, ktorí vedia, že medzi toľkými ľavými je vždy aj niečo pravé. A že v jednoduchosti sa občas ukryje čosi veľmi dôležité“.

Absolvent bakalárskeho štúdia na Vysokej škole výtvarných umení v ateliéri textilého dizajnu Tomáš Setaffy, sa práci s textilom venuje približne desať rokov: „Vo svojom návrhu ponožiek som sa inšpiroval súčasným dizajnom športových ponožiek, ktorý pomocou vzoru spájam s historickými športovými udalosťou v Československu – Spartakiádou“.

Spoznajte všetkých osem jedinečných dizajnov ponožiek s podtitulom #bepon♥slovenskydizajn na www.bepon.sk, alebo priamo v najbližšej kamennej predajni. Od 25. septembra 2017 ich nájdete vo všetkých predajniach Bepon v rámci celého Slovenska za cenu 7,90 €.

Re.Design - to je najnovšia jesenná kolekcia značky Reserved. Dizajnérov inšpiroval street style, najnovšie trendy z módnych prehliadok a móda, ktorá sa v tomto regióne nosila začiatkom 90. rokov. Áno, zapína sa stroj času...

Kolekcia zahŕňa oversize svetre, minimalistické roláky, ligotavé džínsy i bundy. Do hry sa vracia zamat v odtieňoch granátového jablka i ružovej farbe. Časť modelov odkazuje na 80. roky, keď sa nosili napríklad kožené nohavice s vysokým pásom i pohodlné overaly. Dominujú tlmené farby a ušľachtilé, kvalitné textílie. Kolekcia Re.Design je synonymom individuálneho prístupu k móde, zmyslu pre trend a stelesnením eklektického streetwear stylingu.

Nespútaná energia, zmysel pre humor i prirodzenosť charakterizuje najnovšiu kolekciu House pre jeseň/zimu 2017. Značka poukazuje na svoje zameranie na šik malých ľudí, ktorí sú vždy trendy, radi tvoria a kombinujú.


Jeseň a zima u House je kombináciou aktuálnych trendov, z ktorých prináša to najlepšie. Dievčenská kolekcia prichádza s romantickým i punkrockovým nádychom. Mužskej dominuje neformálny a športový vzhľad, ktorý je však určený do moderného mestského prostredia. Hitom sezóny je kompletný denimový vzhľad. Tomu zodpovedá aj ponuka oblečenia a doplnkov z tohto materiálu. Kampaň pre sezónu jeseň/zima 17 je vtipná a poukazuje na výhody online nakupovania, ktoré je úplne jednoduché. Novú kolekciu značky House nájdete v predajniach po celom Slovensku i online na www.housebrand.com.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.