Začala sa festivalová sezóna!

Začali sa prázdniny, no mnohých z nás sa toto dvojmesačné voľno už dávno netýka...My – tí, ktorí sme už na študentský život popri náročnej práci pozabudli, si spájame júl a august so sezónou plnou zážitkov vo forme koncertov, festivalov, či iných kultúrnych podujatí. 

Práve v lete si dožičíme viac dobrodružstva a oddychu než kedykoľvek počas celého roka, a to najmä vďaka priaznivému slnečnému počasiu. Často cestujeme do rôznych kútov sveta, aby sme zažili tú pravú festivalovú atmosféru. Festival – to je miesto, kde sa stretávame so svojimi priateľmi, spoznávame nových ľudí, doprajeme si koncerty obľúbených interpretov a nepohrdneme ani dobrým jedlom. Súčasťou festivalovej kultúry je v posledných rokoch aj móda. Ľahké a vzdušné materiály s trendy vzorom sú presne to, po čom siahneme vždy, keď sa blíži naše obľúbené outdoorové podujatie. Veď prečo nevyužiť obľúbené čipkované a kvetované overaly či maxi kúsky s etno vzormi, ktoré nielen oživia náš šatník, ale priam z nás vykúzlia aj najväčšie hviezdy festivalu?

Ďalšie tipy nájdete aj na www.kik-textilien.sk

SUMMER RULES LETNÝ LOOKBOOK ZNAČKY HOUSE
Pozitívna energia, spontánnosť a čas strávený s priateľmi. Leto plné bláznivých nápadov, ktoré si budeme pamätať celý život. Žiadne pravidlá a trávenie času podľa seba! Presne tak vyzerá ideálne leto, ktoré odzrkadľuje aj najnovší lookbook značky HOUSE!
Fotografiami sa vyberáme na cestu do neznáma, kde starý opustený bazén ponúka nekonečné možnosti pre užívanie si leta. To všetko s najnovšou módou značky HOUSE, kde letnej kolekcii dominujú samozrejme plavky, a to jednodielne i dvojdielne vo výrazných farbách. Počas leta je dovolené naozaj všetko. Prichádza na rad miešanie štýlov, farieb a príležitostí. Správna dávka streetwear oblečenia nás len podporí v užívaní si fantastického sveta zábavy pri porušovaní pravidiel!

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.