Augustový veľtrh módy v Brne

Guess, Oscar de la Renta, Roberto Cavalli. Módne značky a zvučné mená, ktoré pravidelne zapĺňajú titulky svetových časopisov sa predstavia v rámci brnianskeho veľtrhu módy STYL a KABO.

kabo 2

Od soboty 27. augusta do pondelka 29. augusta v Brne navyše očaria aj desiatky iných značiek, ktoré predvedú to najlepšie zo sveta módy.

 V dvoch pavilónoch plných módnych trendov a noviniek na budúcu sezónu jar a leto sa môžete tešiť na 666 svetových i českých značiek. V rámci jediného veľtrhu módy na Slovensku aj v Českej republike mieria do Brna výrobcovia až zo 16 krajín a počas troch dní predvedú to najlepšie, najnovšie i najštýlovejšie.

Desiatky zahraničných premiér
Módne osvieženie s južným temperamentom prinesú značky ako Depolo, Haris Cotton či Vamp. K nováčikom veľtrhu sa pridá aj nemecká značka Gattina s kolekciou luxusnej dámskej bielizne z hodvábu, ako aj Devargo Jeans, značka mladej a džínsovej módy. Po prvýkrát sa predstaví aj slovenská firma Mercato d´Italia s luxusnou kolekciou dámskej a pánskej spodnej bielizne Guess.

Móda od susedov
V rámci brnianskeho veľtrhu módy STYL a KABO sa tiež môžete tešiť na 83 výrobcov z Českej republiky. Záujem o kvalitné a originálne kúsky tuzemských výrobcov sa totiž neustále zvyšuje. Pri úchvatnom počte návrhárov a výrobcov z Česka tak pôjde o najväčšiu prehliadku českej odborovej produkcie. Milovníkov módy oslovia tradičné firmy ako Anita Moravia, Donet, Doppler CZ, H & D, Karpeta či Pleas a pre fanúšikov alternatívnych výrobcov je tu Fresh zone so sviežou a nezávislou módnou tvorbou.

KABO a novinky
Zaujímavé prekvapenie chystá pre návštevníkov aj veľtrh obuvi a koženého tovaru. Talianska značka Inblu, dámske sandále a kabelky od Bruni Diamonds či štýlová detská obuv od Pediped – aj takéto módne lahôdky si nájdu svojich priaznivcov. Premiéru chystajú aj tradičné nemecké značky, ako napríklad Birkenstock.

Na móle
Nesmieme zabudnúť ani na módne prehliadky, ktorých v rámci brnianskeho veľtrhu veru nebude málo. Na prehliadkovom móle v pavilóne P sa v pravidelných časoch predstavia značky ako Estel, Joymiss, Lady Collection, Moděva, Neula, Ptak Fashion City či Tramontana. Pre milovníkov spodnej bielizne, plaviek a plážového oblečenia sa predstavia Cheek by Lisca, Cronert, Sassa, ale aj Esprit, Ikab a Gisela. V pondelok 29. augusta temeticky nadviaže na túto prehliadku aj seminár venovaný plavkám, spodnej bielizni a doplnkom. V rámci špeciálnej akcie Luxury Materials predstaví svoju kolekciu mladá česká návrhárka Mirka Horká, víťazka súťaže TOP STYL DESIGNER z roku 2011. Čerešničkou na torte bude česká premiéra najnovších kolekcií módnych značiek ELLIE SAAB, OSCAR DE LA RENTA a ROBERTO CAVALLI. Okrem toho sa môžete tešiť na rôzne semináre a prednášky, ako aj na ďalšie zaujímavé sprievodné akcie. No viac sa už dozviete priamo na móle!

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.