Stavte skôr na prirodzenosť

Každá žena chce vyzerať krásne nech to stojí, čo to stojí. Žiaľ niektoré ženy sa nemôžu pochváliť bezchybnou pleťou, rovným nosom, plnými perami, väčšími prsiami a postavou modelky. Mnohé ženy však chcú to, čo mať nemôžu, pričom si vôbec neuvedomujú, že práve to, aké sú, ich robí výnimočnými.

female profil 2017

Nude make-up

Príliš výrazný make-up preferuje stále mnoho žien, avšak práve nude make-up, resp. žiadny make-up zvýrazní črty ženskej tváre. Odporúčame vám používať maximálne jemný púder, špirálu, farbu na líčka a jemný rúž na pery. Jednoduchý a zároveň krásny make-up z vás spraví hotovú bohyňu, a to ani nebudete musieť mať na sebe krásne dlhé šaty.

Vlastná farba vlasov

Ak si už od tínedžerského veku farbíte vlasy a s pribúdajúcimi rokmi pozorujete, že vám vlasy vypadávajú rýchlejšie ako kedykoľvek predtým, viete, že práve pravidelné farbenie vlasov vám spôsobuje tieto komplikácie. Dôležitú úlohu v tom zohráva aj strava, ktorú konzumujete a genetická predispozícia. Tým, že si prestanete farbiť vlasy nielenže ušetríte peniaze, ušetríte aj svoje vlasy od toľkého množstva zbytočnej chémie. Uvidíte, budú žiariť ako šperky Swarovski, ktoré svojou krásou opantali nejednu ženskú dušu.

Neprirodzený vzhľad nesvedčí ani jednej žene

Môžete mať kúpené elegantné šaty, ale ak to preženiete s make-upom, vlasy budú neprirodzene upravené, na ľudí budete pôsobiť až príliš umelo. Stavte skôr na prirodzenosť a nechajte si prirodzenú farbu vlasov a ak sa dá, noste minimum make-upu. Nezabúdajte, vnútorná krása je dôležitejšia!

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.