Ranné rituály, ktoré by sme mali bezpodmienečne dodržiavať

Ranné vstávanie robí dnes málokomu radosť. Väčšinou vstávame v takom čase, keby by sme sa najradšej prehodili na druhý bok a dopriali si ešte pár hodín spánku.

woman morning 2017

Aby však rána nebývali až také kruté ako bývajú, skúste sa držať našich rád. Mnohým dámam, ale aj pánom sa overili.

Vypite pohár čistej vody

Hneď ráno, ako sa zdvihnete z postele, si to namierte do kuchyne a nalejte si do pohára čistú vodu, najlepšie z vodovodného kohútika. Počas spánku sa z nášho tela strácajú tekutiny a preto ak chcete byť počas dňa aktívni, odporúča sa vypiť aspoň dva deci čistej vody. Dávajte si však pozor, aby ste si neobliali prichystané šaty, ktoré si plánujete v daný deň dať. Potom by ste museli v rýchlosti hľadať náhradné oblečenie, čo by vám samozrejme zabralo viac času a nestíhali by ste.

Oblečenie by ste mali mať už nachystané

Aby ste sa ráno vyhli chaosu a nemuseli tak po príchode z práce upratovať celý obsah skrine, nachystajte si oblečenie na ďalší deň ešte večer predtým. Uľahčíte si tak rannú prípravu a čo je najlepšie, budete si tak môcť dlhšie pospať. Ak si budete dávať elegantnejšie oblečenie, pre prípad, že sa pokazí počasie, nachystajte si aj kardigán v neutrálnej farbe, ktorý vás zohreje a krásu outfitu ešte viac podčiarkne.

Rozcvičte si stuhnuté svalstvo

Cítite sa ráno akoby po vás prešlo stádo koňov? Môže za to najmä večerné sledovanie sociálnych sietí cez smartfóny a dlhé sedenie pri počítači. Naučte sa každé ráno praktizovať konkrétne cviky na rozhýbanie a uvidíte, že behom krátkej doby sa budete budievať bez toho, aby vás krátko po prebudení začalo pichať v krku. Bude to iná bolesť, ako keby sa pichnete na tŕni krásnych ruží. Nebude to však nič príjemného.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.