Tyčinky značky YES! v sebe spájajú ovocie, zeleninu a orechy

Vyznačujú sa vysokým obsahom vlákniny a proteínu, ktorý čerpajú prevažne z orechov. Orechové tyčinky YES! sú vhodné pre vegetariánov, pretože neobsahujú lepok a je v nich obsiahnutých iba 5 g cukru. 

yes 19

Unikátna kombinácia ovocia, zeleniny a mandlí sa snúbi v ovocnej tyčinke YES!, ktorá neobsahuje žiadny pridaný cukor. Vzhľadom na to, že je bez lepku a laktózy je ideálnou voľbou predovšetkým pre vegánov. 

Značka YES! predstavuje nové orechové a ovocné tyčinky, ktoré sa môžu pýšiť vhodným nutričným profilom. Majú netradičné a svieže príchute inšpirované ingredienciami, ktoré poznáte z prírody. Značka YES! uviedla v súčasnej dobe na trh hneď tri nové varianty a ďalšie môžu v budúcnosti pribúdať. „Vstupom značky YES! na náš trh chceme dokázať, že výborné nutričné hodnoty a skvelá chuť sa nevylučujú. Naopak. Naše tyčinky sú nutrične priaznivé, sú vhodné pre vegetariánov (pri ovocnom variante aj pre vegánov) a v slepých testoch preukázali, že chutia skvele,“ hovoríMartin Jiruška, brand manager značky YES!.

Značka YES! vstupuje so svojimi tyčinkami aj na zahraničné trhy. Aktuálne je dostupná vo Veľkej Británii, kde sa aj vyrába, v Holandsku a v Českej republike. V ďalších krajinách bude značka uvedená v priebehu tohto roka. Tyčinky sú zložené z prírodných ingrediencií, kombinujú v sebe ovocie, zeleninu, orechy ale i napríklad vysokopercentnú čokoládu. „Inšpirovali sme sa prírodou, a to nielen zložením, ale tiež prístupom k výrobe. Prírodné ingrediencie dopĺňa aj starostlivosť o životné prostredie. Aktuálne napríklad vyvíjame nový obal, ktorý by bol ľahko recyklovateľný, bôby na výrobu čokolády pochádzajú z certifikovaných zdrojov a neustávame v snahe redukovať odpad vznikajúci pri výrobe,“ dodal Martin Jiruška. 

V obchodoch sú k dispozícii dva varianty orechových tyčiniek – Mandle, horká čokoláda a morská soľ a Zmes orechov, horká čokoláda a brusnice. Vďaka svojmu zloženiu sú vhodným zdrojom bielkovín. Tie tyčinky čerpajú iba z orechov, ktoré napomáhajú regenerovať telo a regulovať cholesterol v krvi. „Naše orechové tyčinky obsahujú výrazne menej cukru oproti najpredávanejším orechovým tyčinkám na našom trhu. Navyše, sú doplnené 82%-nou  horkou čokoládou, morskou soľou či šťavnatými brusnicami,“ doplnil Martin Jiruška. 

Ďalšou novinkou je ovocná tyčinka kombinujúca zelené jablko, cviklu a mandle. Má vysoký obsah vlákniny a je vyrábaná bez pridaného cukru. Navyše sú do nej pridané mandle, vďaka ktorým tyčinka ponúka výrazne viac bielkovín. 

Orechové a ovocné tyčinky YES! sú ideálnou desiatou pre všetkých, ktorí si radi doprajú kvalitné suroviny a skvelú chuť. Dajú sa zobrať do práce, na hodinu jogy, do školy či na dovolenku. 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.