Otvorte letnú sezónu grilovačkou s priateľmi!

Konečne sa pominulio bláznivé aprílové počasie. Na dvere klope leto a spoza oblakov konečne vykúka žiarivé slnko a vyššie teploty. Nechajte sa inšpirovať doplnkami do záhrady a novým štýlovým grilom s užitočnými pomôckami k údržbe.

grill 0517 1200x800

Celý týždeň premýšľate nad horúcim víkendom, stráveným v spoločnosti blízkych, už len vymyslieť vhodný motív. Na bazén a plavky je príliš skoro, do prírody sa vám ešte nechce, ale čerstvý vzduch vás láka... A čo tak dobrá grilovačka s rodinou a s priateľmi? Vyzdobte záhradu, napácujte mäso, pripravte s priateľkami chutné domáce limonády a podávajte ich tým najbližším! Veď napokon nevyužiť prvé teplé letné dni na príjemnú záhradnú párty by bol hriech! Ďalšie tipy na nájdete aj na www.kik-textilien.sk 

   

TIP: Gril Weber® Kettle Plus 47cm
Nový gril zo štýlovo farebnými súčasťami, ktoré prekypujú funkčnosťou a designom. Vďaka špeciálnemu palivovému roštu, ktorý zabezpečuje naozaj rýchle rozpálenie grilu, grilovaciemu roštu GBS a taktiež integrovanému držiaku poklopu Tuck-Away, máte všetko vybavenie, ktoré na začiatok budete potrebovať.

Veľkou devízou je taktiež pridaná grilovacia výbava tzv. Weber Gourmet BBQ Systém. Ide o grilovací rošt s liatinovou mriežkou pre prudké opekanie, vhodné na prípravu perfektného steaku. Pri dokúpení je možné rošt nahradiť kameňom na prípravu chrumkavej pizze vyrobený z Cordieritu, roštom s vymeniteľným stredom, liatinovou panvicou alebo Wok panvicou.

Ešte stále sme Vás nepresvedčili? Tak čítajte ďalej:
• Poklop a kotol z kvalitnej, porcelánom smaltovanej ocele
• Hliníkové nohy bez skrutiek s trikrát povrstveným nožným trojuholníkom
• 2 plastové kolieska s novou krytkou kolies sú nárazu a mrazu odolné
• Vyššie postavenie grilu vďaka dlhším nožičkám a kolieskam
• 2 držadlá z nylonu so skleným vláknom a postranné držadlo má háčiky na vešanie náradia
• Trojmo niklovaný grilovací rošt sklopiteľný pre ľahké prikladanie brikiet a vymeniteľným stredom pre systém GBS
• One touch systém pre jednoduché čistenie
• Tepelný štít na poklope proti popáleniu
• držiak poklopu Tuck-away pre ľahkú manipuláciu s vekom
• Priestor V-roštu pre podpaľovacie kocky s maximálnym prúdením vzduchu, pre rýchle a efektívne rozpaľovanie
• Odolný proti nepriazni počasia a vysokému žiaru, dlhá životnosť bez náznakov korózie
• Teplomer integrovaný v poklope
• Popolník, ktorý zabraňuje rozfúkaniu popola
• Návod na použitie s receptami
Gril Weber Kettle Plus 47 cm je vhodný pre priame aj nepriame grilovanie.
Cena: 199 €

360° čistenie

Nové, vysoko efektívne produkty na čistenie a údržbu Weber nájdete teraz v obaloch s inovatívnym dizajnom. Efektívni pomocníci umožnia rozprašovať sprej rovnomerne do všetkých smerov, dokonca aj zdola nahor, takže už sa nemusíte báť, že nejaké miestečko vynecháte. Všetko bude dokonale vyčistené a ošetrené pre ešte lepšiu grilovačku!

Čistiace prostriedky na gril: S trochou pomoci z radu čistiacich prostriedkov Weber na gril je čistenie rýchle a navyše veľmi jednoduché. Nastriekajte prípravok s novou hlavicou z akéhokoľvek uhla, chvíľu počkajte a potom dočistite. V ponuke sú prípravky na smaltované povrchy, povrchy z ušľachtilej ocele a špeciálny čistič na grily Q a grilovacie rošty.

Sprej na premazanie roštov: Nehorľavý, bez zápachu a chuti, taký je sprej Weber na premazanie roštov. Jednoducho ho nastriekate priamo na grilovací rošt, aby sa naň jedlo počas grilovania neprilepilo. Poskytuje roštu skvelú ochrannú vrstvu aj po grilovaní. V spojení so špongiou chrániacou vaše nechty a handričkou z mikrovlákna vytvorí dokonalú kombináciu, ktorej nič neunikne.

Kefky na gril: Vždy majte poriadnu kefku Weber na gril – alebo aj dve – na dosah ruky. Jednu na čistenie roštu, druhú na čistenie horákov vášho plynového grilu.

Celý sortiment grilov Weber®, ich príslušenstva a tiež všetky novinky nájdete na webe www.wgrills.sk, ale aj v novootvorenej bratislavskej predajni InStyle Home, ktorá je jedinou plne špecializovanou predajňou grilov Weber® v Slovenskej a Českej republike – tzv. Weber World.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.