Kulinárske zážitky, ktoré chutia

Zožať pochvalu za obed či večeru poteší každú gazdinku. Že vášmu jedlu občas do dokonalosti niečo chýba? Stačí pridať štipku ochucovadla Podravka a výsledok bude vždy fantastický! 

Kvalitné koreniny a vybrané druhy sušenej zeleniny, ktoré sa snúbia v ochucovadle Podravka, vyšperkujú každé jedlo do dokonalej chuti. Na slovenskom trhu je jednotkou už niekoľko generácií a pri príležitosti 25. výročia založenia slovenskej pobočky spoločnosti Podravka ho nájdete v špeciálnych výročných baleniach s 25% ochucovadla naviac. Vychutnajte si kulinárčenie o čosi viac, pretože s ochucovadlom Podravka sa jedlo vždy podarí. Viac na www.podravka.sk.

Jedlo plné chuti, vôní a inšpirácií už 25 rokov

To, že dobré jedlo spája rodinu, vedeli už naše babičky. Od nepamäti bolo súčasťou šťastného rodinného života, pretože je znakom pohody, hojnosti a lásky. A práve s láskou sa v našich kuchyniach pripravujú tie najväčšie dobroty. Nie náhodou bol jeden z prvých sloganov značky Podravka „Varíme so srdcom“. A tým sa riadi aj dnes, keď oslavuje 25. výročie na slovenskom trhu.

Keď sa povie Podravka, snáď každému sa vybaví tradičná „vegeta“. Pod týmto názvom kedysi Slováci dovážali ochucovadlo z dovoleniek vo vtedajšej Juhoslávii. Dnes je ochucovadlo Podravka vlajkovou loďou spoločnosti Podravka a aj našich kuchýň. Však to predsa poznáte: od dokonalého jedla vás delí len jedna lyžička.

Oslávme spolu zážitok z varenia

Viete, prečo babičkina polievka chutila tak výborne? Pretože vyberala na varenie len tie najlepšie suroviny. Ochucovadlo Podravka v sebe spája starostlivo vybrané koreniny a sušenú zeleninu. Jedinečná chuť umožňuje takmer neobmedzené použitie v kuchyni. Dodáva jedlám jemnú a lahodnú chuť a pomôže vám vytvoriť fantastické polievky, omáčky, mäso, ale aj grilované pokrmy. Dokonale pripravíte všetky jedlá, od najjednoduchších až po špeciality. Stačí pridať ochucovadlo Podravka päť minút pred koncom varenia a chutný kulinársky zážitok je na svete. Želáme dobrú chuť!

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.