Kto by nemal rád čokoládu?

Španieli boli prví Európania, ktorý vďaka svojej zaoceánskej expanzii ochutnali čokoládový nápoj. Dobyvateľ Cortéz poslal na španielsky kráľovský dvor prvé kakaové bôby v roku 1520. V polovici 16. storočia sa stalo pitie čokolády súčasťou bontónu španielského dvora. Čokoláda však bola ešte veľmi vzácna a recept na jej prípravu držali Španieli v tajnosti.

Do Francúzska prišla čokoláda s manželkou Ľudovíta XIII., Annou Rakúskou. Spočiatku nedôverčiví Francúzi postupne čokoláde doslova podľahli. Čokoláda (jemná, chutná, servírovaná v ušľachtilom porceláne) sa začala piť všade; na promenáde, v záhradách, salónoch, na plesoch aj v opere... Akékoľvek posedenie či duchaplná konverzácia v šľachtických kruhoch boli nemysliteľné bez čokoládového pohostenia.

SHAKE-IT - nová príchuť a viac ovocia

Nová príchuť Choco Bomb prináša do obľúbeného cereálneho kokteilu SHAKE-IT chuť nepraženého kakaa z vybraných ekvádorských bôbov. Okrem toho sa zásadného vylepšenia dočkali aj príchute Red Berries a Black Fruits.

Nechajte sa uniesť novou, božskou chuťou kakaa s SHAKE-IT Choco Bomb. Nepražené kakao, ktoré v SHAKE-IT Choco Bomb nájdete, obsahuje významný podiel antioxidantov, minerálov a zdravých tukov. V spojení s bezlepkovými ovsenými vločkami, chia semienkami, kokosovým cukrom a ryžovým proteínom, ktoré sú v cereálnom drinku SHAKE-IT obsiahnuté, je tak skvelými raňajkami, desiatou alebo dôležitou energiou doplnenou po športe. A nebojte sa, SHAKE-IT je stále 100% prírodný, bez akýchkoľvek aróm či farbív, vegánsky, bezlepkový s vysokým obsahom bielkovín

shake it choco

Pýtate sa, aké sú ďalšie novinky? 

Zdal sa vám jahodový SHAKE-IT málo jahodový? Tak sa máte na čo tešiť. Ďalšia skvelá  novinka je, že príchute Red Berries a Black Fruits teraz obsahujú o50% vyšší podiel lyofilizovaného ovocia, sú jemnejšie namleté a lepšie sa tak rozpúšťajú. Viac ovocia znamená tiež viac chuti. SHAKE-IT je teraz vďaka tomu ešte lepší, zdravší a lahodnejší.

Vylepšenia sa dočkal aj SHAKE-IT Shaker, na ktorom teraz nájdete značky na odmeranie požadovaného množstva vody alebo mlieka. Nemusíte už používať odmerku, alebo sa snažiť potrebné množstvo vody alebo mlieka odhadovať od oka. Malé vylepšenia, ktoré vám pri uponáhľanom ráne ušetrí cenné sekundy.

Cena balenia v ktorom je 175 g zmesi (5 porcií) je 5,59 €.SHAKE-IT je možné kúpiť aj vo zvýhodnenom sete 5 kusov za 25,99 € alebo 8 kusov za 31,99 €. Cereálne koktaily SHAKE-IT kúpite na www.shake-it.cz.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.