Horúce nápoje pre chvíle pohody

Vychutnajte si svoju chvíľku pohody sami alebo pozvite priateľov na čaj. Máme pre vás pár tipov na to, akého najlepšieho pomocníka na prípravu čaju si vybrať, aby váš nápoj bol čo najrýchlejšie pripravený a dosiahol tú najlahodnejšiu chuť.

s tefal 07 17

Pre dosiahnutie najlepšej chuti čaju je potrebné dodržiavať dve základné kritériá. Prvým je čas lúhovania, ktorý by mal byť vždy uvedený na obale čaju, a potom teplota vody, ktorou čaj zalievame.  Tieto kritériá absolútne spĺňajú rýchlovarná kanvica z nehrdzavejúcej ocele s funkciou regulácie teploty Tefal EXPRESS CONTROL KI240D30, ktorá má 7 stupňov nastavenia teploty vody s funkciou udržiavania teploty v trvaní 60 minút, takže si v tom čase môžete kedykoľvek pripraviť šálku čaju znova.

Každý čaj má špecifickú chuť a práve pre jej dosiahnutie musíme dávať pozor na teplotu vody, ktorou ho zalievame. Tmavé a čierne čaje zalievame vriacou vodou s teplotou okolo 95 °C, spadajú sem čaje ako Assam, Ceylon, Earl Grey a aj niektoré Daarjeelingy. Ovocné a bylinné čaje vyžadujú teplotu okolo 90 °C. Čaje zelené zalievame vodou od 60 do 80 °C, v prípade, že použijeme príliš horúcu vodu, čaj môže mať horkastú chuť. Vďaka skrytej špirále, ktorú má v sebe kanvica Tefal EXPRESS CONTROL KI240D30 v antikorovom dne, je ohrev vody rýchly a údržba vnútrajška kanvice jednoduchá. Objem kanvice je 1,7 l. Kanvica ďalej ponúka 360° rotačnú základňu, asistované otváranie veka. Pre rýchly prehľad o množstve vody v kanvici je na oboch stranách umiestnený vodoznak. Odnímateľný anti-scale filter na zachytenie vápenatých usadenín, ktorý zaručuje čistý vnútrajšok kanvice a zachováva čistú vodu pre dokonalú chuť čaju či kávy. Kanvica Tefal EXPRESS CONTROL KI240D30 sa predáva za odporúčanú cenu  74,90 €.

Varná kanvica s tepelnou ochranou a navyše v dvoch farebných vyhotoveniach, to je Tefal KO260830 Double layer čierna alebo Tefal KO260130 Double layer biela. Vašu horúcu šálku čaju si pripravíte bez starostí, a to vďaka dvojitej izolačnej vrstve, ktorá udržuje vodu vnútri kávovaru horúcu až 30 minút, zatiaľ čo vonkajší povrch kanvice zostáva studený a vy sa ho tak môžete bezpečne dotknúť. Voda sa varí v odolnej nádobe vyrobenej z prémiovej nehrdzavejúcej ocele, s jednoliatym dizajnom pre jednoduchšie čistenie. Obsah 1,7 l.  Asistované otváranie veka vám umožní naplnenie kanvice vodou a čistenie vnútornej časti. Jednoduché použitie vám umožní bezdrôtová rotačná základňa o 360°, vďaka ktorej vaša kanvica zostane vždy pevne na mieste.  Vyberať môžete medzi bielou a čiernou farbou. Ideálny pomocník pre chvíle pohody s vašou rodinou a priateľmi. Kanvicu možno kúpiť za  48 €.

Úplnou novinkou na trhu, ktorú si budete môcť kúpiť od júna 2017, je elegantná sklenená rýchlovarná kanvica Tefal GLASS KI730D30. Tefal Glass je vyrobená z číreho a prírodného skla, ktoré plne zachováva autentickú chuť minerálnej vody pre dokonalú chuť čaju. Sklo je vysokoodolné proti teplotným šokom, vyrobené pre dlhšiu trvanlivosť a jeho materiál je 100 % recyklovateľný. Odnímateľný anti-scale filter na zachytenie vápenatých usadenín vám zaručí čistý vnútrajšok kanvice a zachováva čistú vodu pre dokonalú chuť vášho nápoja. Kanvica má skryté výhrevné teleso s príkonom 2400 W, ktoré umožní rýchle dosiahnutie bodu varu a navyše aj jednoduchú údržbu.  Krása a priehľadnosť varnej kanvice Tefal GLASS KI730D30 vás uchváti a rovnako tak jej kúzlo svetelných efektov vriacej vody. Odporúčaná cena je 54,90 €.

 www.tefal.sk

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.