Revolučná technológia, ktorá neinvazívne ošetrí viac ako 30 kožných ochorení

Napísal TS TOMAR 29. september 2020

Na dermatologicko-laserovej klinike Tomar pribudol špičkový prístroj model najnovšej generácie platforiem Stellar M22™. S tromi ešte výkonnejšími hlavicami ošetruje a pomáha riešiť desiatky kožných ochorení a problémov s pleťou. 

mudr_tomekova_stellar20

Túto svetovú jednotku v profesionálnej starostlivosti o pleť priniesla klinika Tomar ako prvá a jediná na Slovensku. Vhodný je pre všetky typy pleti u mužov i žien akéhokoľvek veku s viditeľnými výsledkami už po prvom ošetrení.

Vďaka trom ešte výkonnejším hlaviciam Stellar IPL ™, Multi-Spot ™ a Q-Switched Nd-YAG vykonáva Stellar M22™ všetky neinvazívne liečebné možnosti ako jej predchodca, avšak s vylepšeniami, ktoré prinášajú ešte rýchlejšie a viditeľnejšie výsledky so zvýšeným komfortom pre pacienta.

Aké dermatologické problémy prístroj Stellar M22 rieši?

Akné, zápalové akné

Erytém – začervenanie  Rosacea

Vrásky

Melazma

Strie

Jazvy po akné, chirurgické jazvy

Kožné lézie

Textúra pokožky

Bradavice

Poikilodermia

Koagulácia a hemostáza vaskulárnych lézií a mäkkých tkanív

Tvárové telangiektázie, venektázie nôh, povrchové telangiektázie

Odstránenie tmavého tetovania a permanentného make-upu

Opätovná povrchová úprava pokožky a jej regenerácia

Retikulárne žily na nohách (priemer 0,1 - 4,0 mm

Hyperpigmentácia

Rozšírené žilky

Benígne epidermálne lézie

Benígne kožné vaskulárne lézie

Telové

teleangiektázie

Angiómy

Naevus flammeus

Venózne malformácie

Poškodenie mäkkých tkanív

Starecké škvrny

Dyschrómia

Periorbitálne vrásky

Rozšírené póry

Ephelides (pehy)

Odstraňovanie chĺpkov

Hlboké telangiektázie

Najnovšiu inovatívnu platformu Stellar M22 ™ predstavila spoločnosť Lumenis len v marci tohto roka. Klienti dermatologicko-laserovej kliniky Tomar budú môcť využívať benefity v rámci vylepšených zákrokov a ošetrení už od dnešného dňa. Vďaka revolučnej technológii klinika Tomar ponúka neinvazívne ošetrenia, aké na Slovensku zatiaľ neboli dostupné.

Technológia umožňuje špičkové neinvazívne ošetrenie pre viac ako tridsať kožných ochorení a problémov s pleťou. V spojení s dlhoročnými skúsenosťami odborného tímu lekárov a sestier môže klinika Tomar vďaka najnovšej technológii Stellar M22™ ponúknuť ošetrenia vaskulárnych lézií, teda žíl na nohách, teleangiektázií na tvári, rosacei, akné, rôznych druhov začervenania pokožky, ošetrenia na celkové vylepšenie textúry a tónu pokožky, odstraňovanie jaziev, rozšírených pórov, nežiadúceho ochlpenia,  pigmentácií, tetovania a množstvo ďalších ošetrení na najvyššej profesionálnej úrovni. Ošetrenia týmto prístrojom sú rýchle a jednoduché, realizovateľné pokojne aj počas obednej prestávky.  Výsledky sú vidieť už po prvom sedení a benefitom je tiež možnosť podstupovať ošetrenia kedykoľvek počas celého roka aj v letnom období.

„Investícia do špičkových svetových technológií a kvalitného materiálu či kozmetiky je pre nás kľúčová. Našim pacientom sa usilujeme prinášať maximálnu kvalitu, a to v podobe ošetrení a zákrokov s použitím najmodernejších technológií, aké trh momentálne ponúka. V snahe dopriať pacientom najvyšší komfort a spokojnosť s výsledkami sme sa rozhodli opäť investovať. Priniesli sme na slovenský trh unikátnu novinku, ktorej účinky boli overené v mnohých klinických štúdiách a v praxi si už získala tisícky spokojných klientov a odborníkov z celého sveta. Účinnosť modelu Stellar M22 je na špičkovej úrovni, prináša zlepšenie komfortu pre pacienta svojou rýchlosťou, všestrannosťou a spoľahlivosťou. Teším sa, že jeho benefity v kombinácii s profesionálnym prístupom nášho tímu majú možnosť objaviť už aj klienti na Slovensku,“ hovorí Adriana Tomeková, primárka dermatologicko-laserovej kliniky Tomar.

Nový Stellar M22 ™ je od jeho uvedenia na trh v marci tohto roka k dispozícii v USA a Európe. Na Slovensku a v Čechách ho dermatologicko-laserová klinika Tomar predstavuje vôbec po prvýkrát.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.