Scandi beauty je trend, ktorý ovládne aj vás!

Napísal Oriflame 10. december 2019

Novým trendom dneška sa stáva Scandi beauty. Po životnom štýle, bytovom dizajne či architektúre celkovo si dnes berieme vzor zo Škandinávie aj v rámci krásy. Je to tak najmä preto, lebo severanky vedia, že ak majú byť krásne, tak musia byť v prvom rade zdravé. 

V ich kúpeľniach nájdete kozmetiky síce menej ako v kúpeľniach väčšiny Európaniek, za to si ju však vyberajú. Volia kozmetiku, ktorá je prírodná, uprednostňujú pritom svoju severnú prírodu pretože vedia, že je čistá. Volia progresívnu kozmetiku, ktorá je výsledkom vedeckých a technologických pokrokov. V rámci dekoratívnej kozmetiky volia tú, ktorá je efektívna, teda svoj účel splní bez kompromisov.

Presne taká je aj švédska prírodná kozmetika Oriflame. Jej luxusný rad dekoratívnej kozmetiky Giordni Gold v sebe spája švédsku kvalitu, dôraz kladený na inovácie a pokrokové technológie a taliansku remeselnú zručnosť. Z noviniek, ktoré značka v rade Giordani Gold priniesla, vyberáme:

Krycí krém Giordani Gold Metamorphosis sa vďaka technológii MetaReactive pri kontakte s pokožkou mení z tekutej formy na hodvábne jemný prášok. Navyše je obohatený o výťažok z ručne zbieraných morských rias, jedinečné 3D pigmenty a komplex, ktorý udržiava pod kontrolou tvorbu mastnoty. Rozptyľuje všetky nedokonalosti pleti, maskuje známky únavy a poskytuje dokonalé krytie, ktoré vydrží celý deň.

Jedným z najpredávanejších produktov značky Oriflame je guľôčkový púder Giordani Gold. Nedávno bol obnovený, súčasťou je po novom omladzujúca esencia, ktorá pleti dodáva plnší a mladistvejší vzhľad a tiež jemné perleťové minerály, ktoré tvár dlhodobo rozžiarujú. Guľôčky púdra sú tradične ručne tvarované v talianských remeselných dielňach.

Švédsky zmysel pre kvalitu a efektivitu zároveň vie, že nie je postačujúce, ak rúž poskytuje pekné farby, je potrebné, aby aj vyživoval, hydratoval… Preto Oriflame opäť skombinoval požiadavku krásy s požiadavkou zdravia pier a vyvinul Rúž na pery Giordani Gold Jewel s nielen nádhernými pigmentami, ale aj vyživujúcim zložením. Každý z nádherných 8 odtieňov vo farbách klenotov obsahuje prírodné rastlinné oleje - šípkový olej dodáva perám vďaka vitamínu C zdravý a plný vzhľad, kanolový olej ich vďaka vitamínu E a mastným kyselinám hydratuje.

Oriflame vám teraz prináša luxusné a veľmi výhodné darčekové sady produktov za výhodné ceny! V ponuke nájdete aj darčekovú sadu Giordani Gold, ale aj množstvo iných sád určených pre ňu, pre neho či pre vašich najmenších s obľúbenými Disney postavičkami. Pozrite si vianočnú ponuku Oriflame za naozaj výhodné ceny tu!

Zapojte sa do súťaže o novinky luxusného radu Giordani Gold od Oriflame tu!

 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.