Tip: Konopná starostlivosť o pleť!

Nie každá dostala „do vienka“ bezchybnú pleť, ktorej v rámci starostlivosti stačí málo, a napriek tomu vyzerá perfektne. Viac je takých, ktoré majú pleť citlivú, prípadne ich trápia rôzne kožné problémy, ako napríklad akné, ružienka, atopický ekzém a pod.

Problematická pleť si vyžaduje špeciálnu starostlivosť. Práve pre takúto pleť (ale nielen pre ňu) bol vyvinutý BIO Konopný pleťový krém, ktorý ponúka spoločnosť Carun. Obsahuje výťažok z celých rastlín konope (ako jeden z mála pleťových konopných produktov takéhoto druhu), konopný a jojobový olej, esenciálne mastné kyseliny, vitamín E a aj prírodnú zložku „MaySilk“, ktorá poskytuje pokožke nemastný hodvábny vzhľad. Všetky ingrediencie pôsobia na pleť hydratačne, omladzujúco, regeneračne a chránia pleť pred pôsobením voľných radikálov. Ako sme spomínali, vďaka obsahu kannabinoidov je tento krém obzvlášť vhodný pre pleť s rôznymi kožnými problémami (akné, ružienka, citlivá pleť, atopický ekzém a pod.) a pôsobí na ňu protizápalovo, antibakteriálne a upokojujúco. Bio Konopný pleťový krém sa ľahko rozotiera a zanecháva pokožku hodvábne jemnú a matnú. Je ideálny pod make-up a môže sa používať ako denný aj ako nočný krém. Nádherne vonia, je parfumovaný 100% prírodnými silicami z levandule, rozmarínu a citróna. Pozitívom je, že neobsahuje syntetické farbivá a konzevanty, nie je testovaný na zvieratách a spĺňa vegánske kritériá.

carun 1000x800

Kúpite ho pohodlne na www.carun.sk alebo v kamennej predajni Konopná apotieka v Žiline, ktorú na Slovensko priniesol Martin Vajdík.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.