PÂTE GRISE oslavuje už 70 rokov!

Špeciálna pasta na odstraňovanie akné bola vytvorené roku 1947. Doktorka Nadia Payot stojí za zrodom kozmetiky a bola jednou z prvých ženských lekárok 20. storočia. Zloženie produktu PÂTE GRISE sa nezmenilo celých 70 rokov.

payot 1 17

Ako vyzerá jej najnovšia podoba?

Purifikačná pasta je vhodná pre všetkých, v akomkoľvek veku a s akýmkoľvek typom pleti. Stačí ju aplikovať na kritické miesto na noc a ráno sa môžete tešiť na výsledky.

Legendárna účinnosť

Tento krém s ichtamolom urýchli dozretie vyrážok v rekordnom čase. Vytiahne z hĺbky nečistoty a urýchli zrenie akné až o polovicu. Obsahuje ichtyol (aktivátor pupienkov), ichtamol, ktorý neutralizuje baktérie, talek, ktorý purifikuje nečistoty a oxid zinečnatý. Ten vás ochráni pred agresiami z vonkajšieho prostredia. Zinok je využívaný hlavne pre svoje protizápalové a purifikačné vlastnosti. Nezabudnime ani na extrakt zo sladkých mandlí, ktorý dokáže upokojiť podráždené bolestivé partie.

Ako vznikla legendárna dóza?

Dizajn sklenenej dózy sa zrodil v 30-tych rokoch minulého storočia. Jeho línia nezostarla ani o deň! Známa ilustrátorka a bloggerka Lauriane k 70. výročiu PÂTE GRISE pripravila nový návrh. Predstavuje nám farebný, decentný návrh s mandľovými lístkami v limitovanej grafickej edícii, ktorá pripomína využitie extraktu zo sladkých mandlí. Hráškovo zelený uzáver dotvára veselý dojem.

Celý rad purifikačných produktov

PÂTE GRISE predstavuje tiež komplexný purifikačný rad 8 prípravkov na bezchybnú pleť. Je určený pre všetky typy pleti, ktoré občas trpia malými chybami.

payot 2 17

Eau Purifiante Cleanser (novinka)

Zdokonaľujúca dvojzložková pleťová voda kombinuje výhody čistiacej vody a matných púdrov. Je špeciálne určená pre zmiešanú až mastnú pleť so sklonom k nedokonalostiam. Svieža vôňa s extraktom čilskej mäty a kyselinou salicylovu eliminuje prebytočný maz, sťahuje póry a zjemňuje textúru pokožky. Jemný absorpčný zinkový prach má prirodzené antibakteriálne účinky a dokáže upravovať tvorbu mazu s dlhotrvajúcim matným efektom.

A výsledok? Pleť sa zbaví nečistôt, je sviežejšia a postará sa o váš žiarivý vzhľad.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.