Poradíme, ako a stať ešte príťažlivejšou

Napísal TS FRAIS 12. február 2019

Rozžiarená tvár, úsmev s plnými perami a dokonale zrelaxovaná. Povedzme si pravdu, takto nás chce náš muž vidieť najčastejšie. Ak však máte stresujúcu prácu a množstvo povinností, nie vždy je to možné. Doprajte si to aspoň pred Valentínom, nech z vás v ten deň doslova odpadne.

beauty face 1200x800

Uhlík na odumreté bunky

Carbon Peel. Tento názov vám iste niečo hovorí, možno ste ho zachytili aj ako Hollywood Peel. A to práve preto, lebo sa ním rady skrášľujú aj hollywodske celebrity. „Funguje na princípe vrstvy tekutého uhlíka, ktorý sa nanesie na pokožku a prenikne hlboko do pórov. Laserové svetlo je priťahované k uhlíkovým časticiam. Keď laser prechádza cez oblasť s naneseným uhlíkom, zničí ho a odoberá spolu s ním aj odumreté bunky, nečistoty a prebytočný tuk. Toto ošetrenie je vhodné na mastnú a aknóznu pleť, eliminuje však aj jemné vrásky a pleť prirodzene rozžiari,“ vysvetľuje odborníčka na estetickú medicínu MUDr. Vanda Przewlocka. Najlepšie na tom je, že je to úplne bezbolestné a môžete ho absolvovať aj niekoľko hodín pred rande alebo romantickou večerou. 

Valentínske čistenie pleti

Kedy by ste mali vypnúť a poriadne zrelaxovať, ak nie aspoň pred Valentínom? Skúste procedúru, kde vás budú doslova rozmaznávať a vy budete hodinu iba relaxovať. 

„Pleť sa najskôr odlíči, vyčistí pleťovou vodou a krátko naparí. Potom príde prečistenie ultrazvukom a zapracovanie výživového séra podľa typu pleti. Počas toho, ako na rukách bude pôsobiť hrejivý parafínový zábal, prichádza asi najobľúbenejšia časť a tou je relaxačná a uvoľňujúca masáž tváre, krku a dekoltu. Na záver sa dá pleťová maska a krém tiež podľa typu pleti,“ opisuje dokonalý odpočinkový zážitok kozmetička Alena Štaffová. 

Sexi pery

Pokiaľ patríte medzi ženy, ktoré príroda neobdarila plnými perami, dnes to už nie je žiaden problém zvrátiť. Nechajte si ich zväčšiť a prekvapte svojho milovaného novým úsmevom a mäkším bozkom. 

„Cieľom modelácie pier by malo byť len jemné dodanie objemu a  zvýraznenie tvaru pier, ktoré im zachovajú prirodzenosť a dodajú sexi vzhľad celej tvári. Ako výplň sa používa injekčný implantát na báze kyseliny hyalurónovej, ktorá perám dodá želaný objem a tvar až na jeden rok,“ hovorí MUDr. Vanda Przewlocka. 

Liečba vlastnou krvou 

Pre pleť nie je asi nič prirodzenejšie ako vlastná krv. A presne o tom je aj Dracula terapia, pri ktorej vám injekciou vpichujú krvnú plazmu získanú z vašej krvi. 

„Dracula terapia je vhodná pre stresovanú, vysušenú pokožku, na celkovú regeneráciu pokožky a regeneráciu kožných buniek zničených UV žiarením, pokožku po menopauze, a slúži na stimuláciu obnovy buniek. Môže sa použiť na tvári, krku, dekolte a rukách, ako aj na pokožke v iných častiach tela. Plazma v ošetrených oblastiach sa absorbuje približne do 48 hodín od jej aplikácie,“ dodáva odborníčka na estetickú medicínu, doktorka Vanda Przewlocka. 

Absolvovať ju môžete aj deň pre Valentínom, pokožku budete mať červenú len pár hodín po ošetrení. Potom si už s novou krásnou a obnovenou tvárou môžete naplno užiť sviatok zamilovaných. 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.