Pripravte vašu pleť na leto

Letné obdobie dáva pleti aj vlasom poriadne zabrať. Doktorka Vanda Przewlocka z Inštitútu zdravia a krásy FRAIS odporúča kúry, ktoré vašu tvár nabijú energiou. Leto a vysoké teploty sú pre celý náš organizmus vyčerpávajúce. V prvom rade je nutné pleť hydratovať a dodať jej energiu.

face 22518

Hydratácia s mezoterapiou Hydryal

Doslova hydratačná bomba pre pleť. Poskytuje jedinečnú hĺbkovú hydratáciu a kombináciu kyseliny hyalurónovej a mannitolu, ktorý pôsobí ako účinný antioxidant. „Pokožku nielen zhydratuje, ale zlepší jej elasticitu, zjemnia sa vrásky a pleť krásne rozžiari a vypne,“ opisuje doktorka Przewlocka. 

Omladenie kmeňovými bunkami

Unikátna kúra vyváži PH kože, poskytne výživu a hydratáciu pleti, ale aj zmierňuje vrásky a obnovuje pružnosť. „Ide o metódu, pri ktorej sa injekčne aplikuje zmes peptidov, rastových hormónov a výťažku z kmeňových buniek do povrchovej vrstvy kože,“ vysvetľuje Vanda Przewlocka.  

Dracula terapia na nerovnosti pleti a jej vyživenie

Je to revolučná metóda omladenia pleti, ktorá je založená na regeneračnom účinku krvnej plazmy. „Neexistuje žiadne iné sérum, ktoré by obsahovalo viac prírodných proteínov, rastových faktorov, ktoré má lepšie reparačné schopnosti ako vlastná plazma. Vyrovnáva jazvičky po akné, odstraňuje drobné vrásky, je vhodná na stresovanú a vysušenú pokožku,“ hovorí odborníčka Vanda Przewlocka. 

3D Fotoomladenie

Rozžiarená a napnutá pleť ostane z jednej z najúčinnejším regenerácií kože- 3D Fotoomladenia. „Vykonávame ho pomocou Intenzívneho pulzného svetla, ktorým „preblikávame“  pokožku na tvári, rukách, dekolte. Zmierňuje pigmentové škvrny a rozšírené cievky. Je vhodné na liečbu akné a fľakov po akné a takisto aj na zmenšenie pórov,“ vysvetľuje MUDr. Vanda Przewlocka, PhD.

Letné kozmetické ošetrenie

Summer by FRAIS je letné osviežujúce ošetrenie, ktoré v sebe zahŕňa hydratačnú a čistiacu zložku. „Vďaka nej doprajete vašej tvári chladivé osvieženie počas horúcich letných dní. Zahŕňa odlíčenie pleťovým mliekom a čistiacou pleťovou vodou, dermabráziu, hydrocleaning, výživové sérum, chladivú hydratačnú masku, LED terapiu a kryomasáž tváre,“ opisuje doktorka Przewlocka. 

Pre väčší letný komfort

Zahustenie obočia microbladingom

Metóda, ktorá vie dotvarovať aj nepravidelné a riedke obočie. „Úprava pomocou microbladingu, teda vláskovania, doplní chýbajúce časti a zároveň zachová prirodzený vzhľad obočia zloženého z jednotlivých vláskov,“ hovorí doktorka Vanda Przewlocka. Ide o dlhodobé zvýraznenie obočia prírodnými farbami. „Obočie sa tetuje ručnou technikou a farba sa aplikuje do bazálnej membrány oddeľujúcej epidermis od dermis. V porovnaní s klasickým tetovaním strojčekom je obočie tetované microbladingom jemné, vďaka čomu vyzerá mäkko a prirodzene,“ vysvetľuje.

XXL objem mihalníc

Žiadne líčenie, iba krásne husté a predĺžené mihalnice. Špirálu pokojne zahoďte. „Volume Lashes sú kašmírovo jemné a prirodzene zvodné mihalnice, ktoré budú upravené 24 hodín sedem dní v týždni. Môžu si ich dopriať aj dámy s kontaktnými šošovkami, s okuliarmi a sú vhodné aj pre najcitlivejšie oči,“ hovorí MUDr. Przewlocka. 

Vlasová mezoterapia

Ideálnym letným spôsobom, ako sa postarať o svoje vlasy je dodať im život, znížiť vypadávanie a podporiť rast nových vlasov. Mezoterapia regeneruje vlasové cibuľky, stimuluje vlasové korienky a podporuje mikrocirkuláciu vlasovej pokožky. „Účinnosť vlasovej mezoterapie je zaručená vďaka priamej aplikácii látok ku korienkom vlasov. Je vhodné ju využiť pri strate vlasov, pri ich padaní, slabom dorastaní či ich zlej kvalite. Netreba dúfať, že oslabené vlasy sa pozbierajú sami od seba, môžeme im pomôcť. Na vyšetrenie sa používa špeciálny prístroj – digitálny dermatoskop FotoFinder Trichoscale, ktorý vie s neuveriteľnou presnosťou určiť počet vlasov, 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.