Vyčistená pleť je základom krásy

Najdôležitejšou radou odborníkov pre zdravú, mladistvú a žiarivú pleť je jej správne a každodenné vyčistenie. Len takáto pleť sa môže počas noci regenerovať a vyspať sa do krásy.

bioactive nature

Pleť je potrebné čistiť ráno aj večer. Práve večerné čistenie je dôležité, malo by byť každodenným rituálom, ktorý si osvojíte za každých podmienok, aj keď ste unavená a veľmi sa vám nechce. Tých pár minút zato stojí a pleť vám za ne poďakuje. Vyčistenie pleti je dôležité aj vtedy, keď nepoužívate make-up. Na pokožke sa cez deň usadili rôzne nečistoty, prach, peľ, ktoré je potrebné odstrániť, aby počas noci mohla dýchať a prípadne vstrebávať výživné látky z iných kozmetických prostriedkov, ktoré na noc používate.

Stavte na biokozmetiku

Pri výbere odličovacieho a čistiaceho prípravku myslite na typ svojej pokožky. Mastnej pleti sa hodia prípravky, ktoré ju zbavia predovšetkým nadmerného mazu a upchatých pórov. Vhodné sú napríklad tie s obsahom kyseliny salycilovej alebo čiernym uhlím. Zmiešaná pleť potrebuje prípravok, ktorý jej stiahne póry a zmierni mastnotu v oblasti T-zóny a súčasne zhydratuje zvyšné, suchšie časti pokožky. Suchá pleť si žiada produkty, ktoré ju nielen vyčistia, ale zároveň aj zhydratujú.

Skvelým tipom na celkovú starostlivosť o pleť je biokozmetika, ktorá si čoraz viac získava svojich fanúšikov, najmä v súčasnom „prechemizovanom“ svete. Využíva silu prírody a pleti poskytuje naozaj to najlepšie, čo môže dostať. Na jemné odlíčenie a posilnenie pleti vyskúšajte jedinečný čisto prírodný prípravok Nature BIOactive čistiace mlieko od českej kozmetickej značky, postavenej na francúzskych základoch, For Life & Madaga. Toto čistiace mlieko kombinuje zmes prírodných olejov v BIO kvalite, ako sú jojobový, slnečnicový, olivový a argánový olej, spoločne so šťavou z aloe vera. Toto dokonalé spojenie šetrne a účinne pleť čistí, odstraňuje make-up aj ďalšie nečistoty a prebytočný maz. Unikátne zloženie ešte umocňuje obsah BIO bambuckého masla, zimolezu japonského a prírodného vitamínu E, ktoré posilňujú a chránia pokožku. Prípravok je vďaka svojmu šetrnému zloženiu ideálny aj na čistenie citlivej pleti, ktorú nijako nezaťažuje, nedráždi ani nespôsobuje nepríjemné pálenie. Nanáša sa pomocou kozmetického tampónu alebo končekmi prstov na tvár a do očného okolia, jemne masíruje asi 1 minútu a potom ľahko dočistí. Krásna, svieža a dokonale čistá pleť bude s Nature BIOactive čistiacim mliekom samozrejmosťou.

Kúpite na www.forlifemadaga.com.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.