11 cvikov na krásnu tvár: GYM BEAUTE PAYOT

Bez ohľadu na to koľko máte rokov, aký máte typ pleti alebo ako žijete, PAYOT ponúka univerzálnu, 100% prirodzenú metódu k bezprostrednému získaniu oslnivého vzhľadu a k udržaniu mladistvej pleti tváre.

woman smile 1200x800

GYM BEAUTÉ PAYOT sa stane súčasťou vášho ranného rituálu, ale môžete ho praktikovať kdekoľvek, kedykoľvek po celý deň: v kancelárií, v MHD, v sprche, alebo v aute.

Deň za dňom sa potom do tváre vracia rovnováha a uvoľnený, odpočinutý výraz. Po troch týždňoch sa rysy zdvihnú, kontúry lepšie vykreslia a vrásky sa vyhladia. A to za jednu minútu denne isto stojí!

11 CVIKOV GYM BEAUTE PAYOT

1.    STREČINK – Uvoľnenie príliš stuhnutých svalov

5      CVIKOV, KAŽDÝ OPAKUJEME DVAKRÁT.

1.     Klaun: NA REDUKCIU VÝSKYTU VRÁSOK A JEMNÝCH LINEK OKOLO PIER. Široko otvorte ústa a vytvorte prehnane veľký obdĺžnik.

Strečing kruhových svalov okolo úst.

2.     Prekvapenie: NA REDUKCIU VÝSKYTU VRÁSOK, VEJÁRIKOV OKOLO OČÍ A VAČKOV POD OČAMI. Široko otvorte oči (bez toho aby ste vraštili čelo).

Strečing kruhových očných svalov.

3.     Zdriemnutie: NA VYHLADENIE VRÁSOK NA ČELE. Prižmúrte viečka a dívajte sa smerom na dol (ale neskláňajte krk). Strečing svalov na čele.

4.     Mačacia labka: NA VYHLADENIE A VYPLNENIE VRÁSOK NA ČELE. Oboma rukami súčasne na každej strane kĺžte bruškami prstov od stredu čela smerom ku spánkom. Relaxácia svalov na čele

5.     Motýle: K VYHLADENIU ZAMRAČENÝCH LINEK A VEJÁRIKOV OKOLO OČÍ. Pevne uchopte obočie palcom a ukazovákom a tiahnite po jeho dĺžke. Dokončite palcom k napnutým vejárikom. Strečing svalov obočia a kruhového očného svalu.

2.    POSILŇOVANIE – Na posilnenie ochabnutých svalov

5      CVIKOV, KAŽDÝ OPAKUJEME DVAKRÁT.

6.     Had: NA POKLESNUTÚ ČELUSŤ. Uvoľnite čeľusť a zatlačte špičkou jazyka za predné horné zuby.Uvoľnenie žuvacích svalov.

7.     Sova: NA NAPNUTIE OČNÝCH KONTÚR, PROTI OPUCHOM A TMAVÝM KRUHOM. Priložte prsty na nadočnicové oblúky a horný okraj lícnych kostí, majte oči dokorán otvorené, zavrite ich a potom široko otvorte. Posilňovanie očných svalov.

8.     Korytnačka: NA ZDVIHNUTIE POKLESNUTÝCH KÚTIKOV ÚST. Ohnite pery dovnútra a stiahnite kútiky tlakom spodnej čeľuste, aby ste zaťali tkanivo na brade.

9.     Ryba: NA VYPLNENIE PIER A SPEVNENIE JEJ KONTÚR. Vytvorte ústami zvislý ovál a ich tak široko ako  je to možné pri zachovaní jeho tvaru. Posilňovanie priečne pruhového svalu úst orbicularis oris.

10.   Úsmev: ZDVIHNUTIE LÍCNYCH KOSTÍ. Predveďte 3 typy úsmevu a certe zuby viac a viac.

3.    PRE DOBRÝ POCIT – Smejte sa na svet okolo seba, pristupujte ku svojmu okoliu pozitívne naladení!

CVIK OPAKUJTE DVAKRÁT.

11.   Široký úsmev: TONIZÁCIA KRKU. Vyslovte prehnane “smiiiiiile”, s výdychom dvíhajte kútiky úst a uvoľnite sa.. Posilňovanie krčných svalov.

Video: 

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.