"Pre noblesu stvorená"

Odborníci z vývojových laboratórií Dermacol tri roky pracovali na príprave nového make-upu, ktorý zaistí bezchybný vzhľad pleti bez jedinej kvapky vody. Dermacol Noblesse je skvost medzi make-upmi, ktorý pleť zdokonalí, zjednotí a skrášli.

dermacol  noblesse judit bardoss

Krásna matná pleť v zamatových kvapkách

Noblesse v preklade z francúzštiny znamená „šľachta“. Dermacol Noblesse vám dodá pocit, že ste pre noblesu ako zrodená! 

Doprajte si jemný make-up Dermacol Noblesse, ktorý pleť zdokonalí, a pritom nezaťaží. Zároveň farebne zjednotí jej tón a vyretušuje nedokonalosti.

Make-up Dermacol Noblesse má tekutú textúru, ktorá sa nanáša jednoducho a rovnomerne kvapkadlovým aplikátorom. Dokonale splynie s pleťou a pôsobí až neviditeľným dojmom. Zdokonaľujúci make-up Dermacol Noblesse obsahuje vitamín E, ktorý redukuje voľné radikály a tiež avokádový olej, ktorý zjemňuje pokožku a chráni ju pred vysúšaním. Make-up Dermacol Noblesse je vhodný pre každý typ pleti a postará sa o jej bezchybný vzhľad počas celého dňa.

dermacol noblesse

Dermacol Noblesse Fusion Make-up, Zdokonaľujúci tekutý make-up; 14, 99 eur/ 25 ml / 4 odtiene

TIP: INVISIBLE FIXING POWDER Transparentný fixačný púder

Ľahký transparentný púder s obsahom vzácnych pigmentov pre dosiahnutie zamatového vzhľadu pleti zafixuje make-up a zabraňuje vzniku mastného pocitu v priebehu dňa. Pleť po nanesení pôsobí pestovanejším dojmom a make-up je chránený proti dotyku. Súčasťou každého púdru je labutienka pre jednoduchú a rýchlu aplikáciu.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.